Як розібрати панель приладів Газель. встановити щиток приладів газель 322123.

Панель приладів Газелі, так само як і інші елементи автомобільної конструкції, з часом вдосконалюється. Зняти панель приладів, а після цього встановити нову нескладно: виконати це зможе навіть початківець автомобіліст.
Вам знадобиться
  • - інструменти.
Інструкція
1
Отсоедините провід від мінусової клеми на автомобільній акумуляторної батареї. Відкрутіть гвинти кріплення і зніміть оббивку передньої стійки. Акуратно витягніть надставку, перед цим поддев її тонкої викруткою.
2
Зніміть кришку запобіжних блоків і відкрутите гвинти, що фіксують блоки. Після цього акуратно витягнете блоки запобіжників, стежачи при цьому за тим, щоб штекерні колодки вийшли з панелі приладів.
3
Відкрутіть за допомогою викрутки два самореза, розташованих в козирку антени. Після цього зніміть дві заглушки, які знаходяться під пелюстками двірників і поворотников, і зніміть козирок. Сама панель приладів Газелі тримається на 4 саморезах.
4
Відкрутіть саморізи і витягніть панель. Щоб витягнути щиток, зніміть чотири штекера.
5
Акуратно зніміть рульову колонку, видаливши підсилювач приладової панелі і кожухи рульової колонки. Від'єднайте поворотну пружину. Потім зніміть бічні оббивки і шланги патрубків.
6
Слідом за цим зніміть пластикові хомути кріплення, а після - джгути проводки. Доклавши трохи зусиль, потягніть на себе панель приладів Газелі. Поставлена задача вирішена: панель приладів демонтована.
Зверніть увагу
Все кріпильні гвинти і болти знімайте дуже акуратно, оскільки в іншому випадку, якщо докласти сили більше ніж треба, можна пошкодити панель приладів, що зіпсує її зовнішній вигляд.
Корисна порада
Виконуючи демонтаж панелі приладів Газелі, запам'ятайте (або краще сфотографуйте) порядок приєднання проводів до вимикачів. Якщо неправильно під'єднати проводку, автомобіль не буде коректно функціонувати. Від правильності під'єднання проводки залежить, приміром, точність показання приладів та інші не менш важливі параметри.