Як заводити сімку.

Практично всі сучасні автомобілі заводяться, як кажуть, з півоберта. Не поступається їм за цими характеристиками і вітчизняний автомобіль з класичної серії, наприклад, «сімка».
Інструкція
1
Встановіть важіль перемикання передач в нейтральне положення. Вставте ключ в замок запалювання.
2
Натисніть на педаль зчеплення і утримуйте її в натиснутому положенні. Увімкніть запалювання. Зачекайте кілька секунд, щоб електробензонасос встиг підняти тиск у паливній рампі до робочого значення.
3
Увімкніть стартер не більше ніж на 10-25 секунд. Якщо двигун не почав працювати, вимкніть запалювання. Повторіть спробу через 20-30 секунд.
4
Не натискайте під час заводу на педаль акселератора. Це можна робити лише при утрудненому пуску, коли в камери згоряння потрапило занадто багато палива. У цьому випадку спочатку натисніть педаль газу до упору і вже потім включите стартер, щоб продути циліндри.
5
Наступну спробу пуску двигуна виконайте в звичайному порядку. Якщо мотор запрацював, відпустіть ключ запалювання, який автоматично повернеться в початкове положення. Якщо двигун працює стійко, плавно відпустіть педаль зчеплення.
6
У холодну пору року заводити машину слід з урахуванням ускладнюючих роботу двигуна умов: акумулятор дає менший пусковий струм, моторне масло має підвищену в'язкість, свічки запалювання працюють погано.
7
Перед пуском, включивши запалювання, зробіть паузу, щоб бензонасос встиг підняти тиск до потрібного рівня. Тримайте педаль зчеплення натиснутої. При цьому на педаль газу не натискайте!
8
Якщо протягом 10 секунд спалахів в циліндрах двигуна немає, спробу заводу автомобіля припиніть. Повторіть її не раніше ніж через 40 секунд.
9
Після другої безуспішної спроби пуску мотора третю почніть з повністю натиснутою педаллю акселератора, що включає режим продувки циліндрів. Через 6-8 секунд продувки почніть плавно відпускати педаль газу і затримайте її в положенні, коли з'являться спалаху.
10
Якщо не вдалася і третя спроба пуску двигуна, можливо, температура надмірно низька. За технічними умовами 25оС вважається межею, нижче якої мотор без допоміжних пристроїв завести не представляється можливим. Також проблема може критися в несправності двигуна або в тому, що акумуляторна батарея заряджена менш ніж на 75%. У цьому випадку зверніться до фахівця.