Як зшити костюм моряка.

Дитячі костюми для карнавалів і ранків зазвичай виходять дуже милими і мультяшними. Якщо вам набридла низка зайчиків, котиків і смішариків, зшийте для своєї дитини костюм моряка. Малюк напевно буде гордий такою роллю, а ви залишитеся задоволені елегантним виглядом свого чада.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - ножиці;
  • - папір;
  • - олівець;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - швейна машина.
Інструкція
1
Верхню частину костюма становить біла сорочка. Ви можете перемалювати викрійку з будь сорочки дитини, прибравши лінію гудзиків і зробивши поличку цілісною. Також можна взяти білу футболку та пришити до неї рукава. На рукавах повинні бути манжети, ширина яких дорівнює половині довжини кисті дитини. Нижню половину манжет зробіть синьою, на верхній на рівній відстані один від одного повинні бути три сині смуги. Зберіть манжети з відрізків тканини білого і синього кольору або розфарбуйте білу синім маркером по тканині.
2
На поличці сорочки зробіть V-подібний виріз. Перенесіть форму вирізу на папір для викрійки, додайте до нього частину викрійки спинки - до рівня заокруглення пройми рукавів. З що вийшло кресленням зробіть матроський комір. Викроїте його з синьої тканини, по периметру нашейте три паралельні смуги білої тасьми.
3
Як брюк моряка використовуйте будь-які чорні або білі брюки прямого покрою. Для більшої схожості з офіційною формою матроса можна запрасувати на брюках стрілки. Доповніть наряд широким чорним ременем.
4
Сшейте безкозирку. Виміряйте сантиметровою стрічкою окружність голови дитини. На викрійці намалюйте прямокутну смугу такої довжини з припуском 1 см - це околиші головного убору. Для верхньої частини безкозирки намалюйте коло, діаметр якого на 10 см більше діаметру підстави. Щоб розрахувати цю величину, обхват голови розділіть на 2, потім додайте до результату 10.
5
Деталь, що сполучає верхню частину безкозирки з околишем, намалюйте у вигляді розгортки усіченого конуса. Додайте по сантиметру припусків на шви до довжини і ширини фігури. Викроїте деталі і стачайте їх. Щоб безкозирка краще тримала форму, в її нижню і верхню деталі можна вставити картон. Ззаду пришийте до головного убору дві сині стрічки. Їх довжина повинна доходити до плечей дитини.
Робити безкозирку в звичайному житті доводиться не часто. Приводом може стати свято в школі, дитячому садку. Щоб самостійно зробити безкозирку , вам потрібно запастися необхідними матеріалами та ознайомитися з порядком дій.
Вам знадобиться
  • Пластикова пляшечка об'ємом 0,5 літра, чорна стрічка (краще атласна) шириною п'ять сантиметрів і завдовжки вісімдесят сантиметрів, відріз білої тканини (50х100 см), прокладка для щільних тканин, трохи золотистої тканини для обробки, клей ПВА.
Інструкція
1
Виріжте з пластикової пляшки смугу шириною п'ять сантиметрів, згорніть її в кільце. Кільце закріпіть скріпкою. Кільце має добре вдягатися на голову дитини, добре триматися і не сповзати вниз.
2
Обріжте зайве, залишаючи один сантиметр внахлест. Виміряйте довжину вийшла смуги, розрахуйте внутрішній і зовнішній діаметр. Побудуйте викрійки.
3
Околиця зробіть з відрізу чорної тканини, складіть навпіл лицьовою стороною всередину. Потім стачайте, вставте всередину пластикову смужку, скріпіть її степлером, проклейте, зшийте. З білої тканини викроїте тулію, залишаючи припуски в один сантиметр.
4
Також викроїте верхню частину безкозирки. Зшийте частини між собою. Потім з золотистою тканини виріжте букви, продублировав тканину підкладкою. Букви приклейте до околиші якоря до атласною стрічці. Зберіть і зшийте безкозирку . Головний убір для малюка готовий. Сподіваємося, що він принесе чимало радості хлопчику-морячку.