Як вибрати крісло-ліжко.

Розкладні крісла - компактні, комфортні і функціональні. Цей предмет меблів ідеально вписується в маленький простір. У продажу є багато різновидів трансформерів, вибрати можна будь-який колір, покриття і матеріал, з якого вони виготовлені.
Інструкція
1
Зверніть увагу на крісло- ліжко «акордеон». Ця модель надійна, стійка, не викликає ускладнень при розбиранні. В розкладеному вигляді поверхня рівна, спати на таких меблів комфортно.
2
Подивіться на крісло- ліжко, яка являє собою трубчастий каркас з міцним порошковим покриттям. Подібні спальні місця можна розміщувати в будь-якому приміщенні. Модель оснащена колесами, що полегшує прибирання і пересування. Деталі можна знімати і мити. Розмір виробів дозволяє розташуватися навіть дорослій людині з ростом більше 1,7 метра.
3
Для дитячої кімнати переважні моделі, що мають металевий каркас зі спеціальним міцним покриттям, стійким до забруднень. Чохли легко знімати і прати, а розміри становлять 188 см в довжину і 80 см завширшки. По краях обов'язково розташовані високі бортики, які не дозволять дитині впасти.
4
Зверніть увагу на зносостійкість матеріалу, з якого виконані чохли. За ГОСТом тканина вважається якісною, якщо витримала 5000 циклів прання і більше. Запитайте у продавця, чи пройшла оббивка перевірку на цветоустойчивость (3000 циклів в сухий і вологому середовищі). Непогано поцікавитися про наявність сертифіката якості виробу. Тест на «сигаретний тест» дозволяє виявити вогнестійкість. Дізнайтеся, стійко чи покриття до впливів бактерій, грибків і плісняви. На це видається свідоцтво. Це важливо, якщо ви наражені алергії. Крісло бажано легко і швидко чистити, тому добре, якщо оббивка знімається і легко надівається назад.
5
Розберіть крісло- ліжко. Цей процес не повинен викликати жодних труднощів. Крім того, в більшості моделей є ящик для білизни, який закривається фанерною кришкою, але може бути замаскований деталлю з іншого матеріалу. Поглиблення досить велике, вміщає подушку.
6
Вирішіть, яку забарвлення крісла-ліжка ви хочете придбати. У продажу представлений широкий спектр, при покупці можете відразу замовити додаткові чохли такого ж відтінку.
Зверніть увагу
Зберігайте чек після покупки, зазвичай на товар видається гарантійний талон, зберігайте його на період експлуатації. У разі поломки зможете звернутися за усуненням в спеціальну сервісну службу.
Корисна порада
Розібравши крісло-ліжко, ляжте на зверху, подивіться, наскільки зручно вам, прислухайтеся до відчуттів. Не беріть вузьку модель, ви не звикнете до неї, а сон буде неповноцінним. Здійснюйте покупку тільки в магазинах, салонах з продажу меблів, скрізь, де можуть надати інформацію про якість товару.