Як плести грецьку косу. Як плести різні кіски.

Коса, заплетена навколо голови - відмінна ідея як для повсякденного, так і для святкової зачіски. Грецьку косу можна комбінувати з розпущеним кучерями або гладкими хвилями, розділяти прямим проділом, сплітати на потилиці або укладати збоку, прикрашаючи декоративної шпилькою. Варіантів безліч і освоїти кожен зовсім не важко.
Вам знадобиться
  • - лак для волосся;
  • - мус для волосся;
  • - віск;
  • - гребінець;
  • - щипці для волосся;
  • - шпильки;
  • - декоративні гумки і шпильки.
Інструкція
1
Перед укладанням вимийте волосся, обробіть їх кондиціонером і промокніть рушником. Нанесіть на шевелюру мус або спрей. Якщо ви запланували зачіску з кучерями, можете завити пасма на великі бігуді. Для гладких укладок випряміть волосся термощіпцамі.
2
Для класичної плетінки з двох кіс розділіть волосся прямим проділом. Одну половину шевелюри заколіть затискачем. На другій стороні починайте заплітати косу . Відокремте три тонкі пасма і приступайте до плетіння, поступово додаючи волосся із загальної маси. Коса буде лягати рівно, повторюючи контур голови. Чи не плетіть занадто щільно - грецька плетінка повинна нагадувати об'ємний вінок.
3
Дійшовши до потилиці, заплетене решту волосся в косу і почніть плетінку з іншого боку. Слідкуйте за симетрією. Коса повинна бути рівною і пишною. Якщо волоски вибиваються і настовбурчуються, злегка збризніть їх лаком. Закінчивши косу , з'єднайте її з другої і закріпіть їх на потилиці декоративної гумкою або великої шпилькою. Розплетіть кінці кіс і акуратно розчешіть розпущене волосся.
4
Для неформальних вечірок підійде інший варіант грецької коси. Збризніть волосся лаком, пригладьте їх гребінцем і плетіть косу вищеописаним способом, почавши над лівим вухом. Чи не намагайтеся вести плетінку рівно - навмисна недбалість додасть зачісці своєрідне чарівність. Укладайте косу через потилицю і закінчите з правого боку, не доводячи її до вуха. Підверніть кінці волосся, згорніть їх у тугий пучок і заколіть шпильками. Випустіть з пучка пару тонких пасом і обробіть їх воском.
5
Тонкі грецькі косички прикрасять і парадну вечірню зачіску. Відокремте широку пасмо над чолом. Решту волосся закріпіть затискачем. Передню пасмо злегка начешіть, пригладьте гребінцем і розділіть на проділ. Відокремте дуже тонку прядку ліворуч від проділу, розділіть її на три частини і плетіть косичку. Довівши її до потилиці, закріпіть затискачем. Повторіть весь процес з правого боку.
6
Відкріпити заколоту масу волосся, начешіть, пригладьте і збризніть лаком. Підніміть її і акуратно подверніте, сформувавши пишний валик. Заколіть його шпильками. Кінці кісок обведіть навколо начісування і подоткніте під нього. Зачіска готова. Вона буде дуже ефектно виглядати з простим вечірнім туалетом в грецькому стилі.
Грецька коса являє собою дуже просту і стильну зачіску, яка стає останнім часом найбільш популярною. Процес плетіння грецької коси дуже схожий на процес плетіння французької кіски, тільки коса плететься навколо голови. Дана зачіска недарма отримала назву "грецької коси", адже вона своїм зовнішнім виглядом нагадує грецький лавровий вінок. При цьому, заплести грецьку косу можна майже на будь-якому волоссі.
Вам знадобиться
  • - гребінець
  • - засіб для укладання волосся
  • - шпильки або невидимки для волосся
Інструкція
1
Перед тим, як почати заплітати грецьку косу, вимийте дуже добре волосся. Після цього, нанесіть на них будь-який засіб для укладання і трохи підсушіть волосся.
2
Розчешіть волосся і виділіть над лівим вухом пасмо волосся, тепер можете приступити до самого плетіння коси. Грецька косичка плететься точно також, як і самий звичайний колосок. Перед початком заплітання косички, якщо ви володієте тонкими волоссям, зробіть невеликий начісування до коріння волосся, для додання їм певного обсягу. Це є не обов'язковою процедурою. Після начісування, ще раз злегка причешіть волосся масажною щіткою, щоб волосся в косі не виглядали кошлатими. Плетіння починайте з верхньої частини - розділіть волосся на три невеликі пасма. Якщо ви побільше хочете зробити косичку , забирайте пасма більшої товщини або наоборот.Плетіте дані 3 пасма як звичайну косичку . Технологія проста: праву пасмо переплітає з середньою, потім ліву пасмо переплітайте також з середньою.
3
Далі починайте захоплювати нові пасма волосся. Великим пальцем правої руки захоплюйте знизу невелике пасмо, притягайте цю пасмо до правої основної (найпершої) пасма. У цей час притримуйте основу, що складається з лівої і середньої пасом, лівою рукою. Переплетіть вийшла велику праву пасмо волосся з середньою пасмом основи.
4
Тепер повторіть теж саме з пасмами, які знаходяться з правого боку. Лівим великим пальцем захопіть невелике пасмо і приєднайте її до лівої пасма з основи. Переплетіть вийшла велику ліву пасмо з середньою. Повторіть процедуру плетіння до того, поки коса не дійде до рівня вуха.
5
Закріпіть косичку шпилькою або шпильками за правим вухом. При цьому, грецька коса повинна бути у вас захованої під розпущеним волоссям.
6
Плетіння грецької коси завжди можна злегка видозмінити, наприклад, заплести від центру голови дві косички, сховавши кінчики під волоссям або закріпити поверх розпущеного волосся кінці кіс.
Зверніть увагу
У наш же час на прекрасних головках дам щосили малюються коси. Різноманітні види плетіння дозволяють виділитися дівчині не тільки з натовпу, а також додати в свій образ додаткової невинності і чарівності, чого так не вистачає в сучасному світі. У першому ряду найпопулярніших кісок серед модниць стоїть відома грецька коса.
Корисна порада
Грецька коса - як її плести. Може на перший погляд така зачіска здасться застарілої, але грецькі зачіски зараз дуже актуальні! Адже ви знаєте таку приказку - все нове це добре забуте старе. Зачіски грецьких богинь чудово виглядають і з ними з'являються на червоних доріжках знамениті красуні. Грецька коса - це косичка навколо голови, або обрамляє лоб і грайливо ховається за волоссю.