Як зробити новорічну стінгазету. стінгазета колаж з новим роком.

Оформляючи стінгазету, присвячену Новому року, можна відійти від традицій. Не потрібно увінчувати її вітальним заголовком, клеїти на неї вирізки з листівок і розташовувати інформацію окремими блоками. Цього разу можна зробити акцент на дизайні газети, а не на її утриманні, яке, по суті, незмінно від свята до свята.
Вам знадобиться
  • - ватман;
  • - олівці;
  • - фарби;
  • - палітра;
  • - пензлики
  • - ножиці;
  • - клей.
Інструкція
1
На ватмані, розташованому горизонтально, зробіть начерк олівцем. У центрі аркуша намалюйте ялина. Якщо ви не дуже добре малюєте, можна обмежитися спрощеним зображенням: опущені вниз трикутні гілки, по мірі наближення до верхівки ялинові лапи стають менше. На кінці кожної гілки намалюйте ялинковий кулю. У центрі аркуша зобразите Діда Мороза.
2
Розшукайте фотографії людей, які будуть присутні на новорічній вечірці. Роздрукуйте фото і виріжте з них обличчя людей. Вклейте ці гуртки в зображення новорічних кульок.
3
Раскрасьте ялинку за допомогою будь-яких фарб. Обведіть контури куль навколо фотографій. Зображення Діда Мороза залиште незакрашенним.
4
На гілці поруч з особою напишіть поздоровлення і побажання для цієї людини. щоб воно було помітно на темному тлі, використовуйте білу гуаш або перманентний білий маркер. Додайте в напис кілька сніжинок, замінивши ними будь-яку букву або круглі елементи всіх букв.
5
Постарайтеся не використовувати кліше, а скласти привітання з урахуванням характеру людини та її очікувань, пов'язаних з майбутнім. Якщо ви вірите в астрологічні прогнози або прикмети, пов'язані з символом наступаючого року за східним календарем, додайте їх в поздравление.
6
В нижньому куті стінгазети зробіть декілька петель, вдев в папір вовняні нитки. Вставте в них фломастери. Нехай учасники вечірки створять колективний портрет Діда Мороза. Кожен зможе внести свою лепту, додавши в загальну картину будь-яку деталь - від форми шапки до вишивки на валянках.
7
Ви не хочете придумувати індивідуальне привітання для кожного гостя? Складіть кілька універсальних поздоровлень. На стінгазеті намалюйте будь-яку новорічну картинку, на якій присутні коробки з подарунками. Це можуть бути сани, повні згортків. Або натовп сніговиків з коробками в руках. З кольорового паперу виріжте прямокутники вдвічі більше коробок на малюнку. Зігніть їх навпіл, приклейте на газету так, щоб місце згину було нагорі. Підніміть верхню половинку, на нижній напишіть поздоровлення. Кожен гість зможе підійти до стінгазеті і навмання вибрати собі побажання. Також в такі віконця можна додати опис новорічних традицій, цікаві факти, пов'язані зі святом, і т.д.
8
Більш інформативну стінгазету можна створити спеціально до корпоративу в фірмі. Для цього потрібно зобразити нічну вулицю, по якій їдуть сани Діда Мороза. Зробіть фон темно-синім, будинки намалюйте в спрощеному «дитячому» стилі. Розташуйте будинки в ряд або зробіть вулицю звивистою. Позначте шлях стрілками, які ведуть від одного будинку до іншого. На схематичному зображенні кожного будиночка опишіть віху у розвитку вашої фірми, пройдену в минулому році. Всі етапи цієї річної еволюції можна піднести в казковому стилі. На останньому будиночку напишіть побажання для співробітників і слова, які будуть надихати їх на нові трудові подвиги.
Новорічна стінгазета - чудовий спосіб весело й оригінально привітати своїх колег зі святом. Випуск стінгазети не вимагає великих фінансових вкладень і незвичайних художніх талантів. Бажання зробити приємне оточуючим і трохи фантазії дозволять вам приготувати незабутній сюрприз.
Вам знадобиться
  • Лист ватману, фломастери, фарби та пензлик, папір для принтера, ножиці, клей, простий олівець, лінійка.
Інструкція
1
Покладіть аркуш ватману горизонтально. Відкладіть зверху смугу шириною 7 см у всю довжину листа. Виконайте на ній фломастерами або фарбами напис «З Новим роком!»
2
Розділіть решту ватману на дві половини вертикальною лінією. Це буде і смислове поділ. В одній частині стінгазети ви помістіть цікаві статті (веселі вислови, анекдоти, курйози і пр.). В іншій частині - новорічні поздоровлення та побажання.
3
Намалюйте кілька зірок в лівій частині стінгазети. Зробіть їх досить великими, щоб усередині міг вміститися невеликий текст. Обведіть зірки по контуру фломастерами або фарбами. Напишіть всередині цікаві замітки.
4
Намалюйте велику ялинку в правій частині стінгазети. Розфарбуйте її фарбами або фломастерами.
5
Приготуйте ялинкові прикраси з побажаннями в новому році. Для цього аркуш кольорового або білого паперу для принтера складіть навпіл в довжину. Розділіть на 5 частин по 6 см шириною. В кожному прямокутнику намалюйте по ялинкову кульку з бантиком так, щоб бант збігався з лінією згину, виріжте. У вас повинна вийде листівка у формі ялинкового прикраси (кількість по числу співробітників).
6
На лицьовій стороні листівки напишіть ім'я вашого співробітника, а всередині індивідуальне новорічне побажання. Наклейте «кульки» на ялинку.
Зверніть увагу
Завжди будьте тактовними. Ніколи не кладіть у стінгазеті матеріали, які можуть образити або засмутити людини. Не торкайтеся занадто особистих тем. Краще освітите цікаві факти з відповідної випуску тематиці. Тоді ваша робота дійсно створить святковий настрій і надовго запам'ятається оточуючим.
Корисна порада
Ви можете прикрасити ялинку якось інакше. Дуже цікаво виглядатимуть, наприклад, кульки з фотографіями ваших співробітників. Можна наклеїти на ватман вирізані фігури Діда Мороза і Снігуроньки. Але тут важливо дотримуватися одне правило: не перевантажуйте стінгазету зайвими деталями.