Як вигнати шлаки.

Через травну систему в організм потрапляють речовини, необхідні для життєдіяльності. Велика частина їх переробляється і виводиться, а решта накопичується в печінці, нирках, кишечнику. Це шлаки , які порушують фізіологічні функції і розвивають серйозні захворювання.
Вам знадобиться
  • - лимонний сік;
  • - оцет;
  • - клізма;
  • - рослинне масло;
  • - яблука;
  • - но-шпа;
  • - грілка;
  • - яблучний сік.
Інструкція
1
Перші симптоми зашлакованості - це швидка втомлюваність, дратівливість, головний біль. Після цього уражаються органи, і виникають серйозні хвороби: коліт, гастрит, виразка, інфаркт міокарда і т.д. Для очищення кишечника прокип'ятіть дві літри води і дайте їй охолонути. Потім додайте туди по столовій ложці віджатого лимонного соку і оцту, а також сік кислих фруктів. Останній компонент необхідний для підтримки кислотно-лужного балансу в кишечнику. Розчином наповніть клізму. Наконечник змажте рослинним маслом або вазеліном.
2
Встаньте на карачки і прийміть колінно-ліктьове положення. Обережно введіть клізму на глибину 5-7 см. Дихайте глибоко і розслабте живіт. При перших позивах «по великому» закінчите введення рідини і дайте кишечнику звільнитися від вмісту.
3
Проводите цю процедуру за 2-2,5 години до сну. Дотримуйтеся такої схеми: перший тиждень робіть клізму щодня, другу - через день, третю - через два дні, четверту - через три дні, п'яту - раз на тиждень. Очищайте організм таким чином кілька разів на рік.
4
Щоб вивести шлаки з печінки, за 3 дні до початку процесу введіть у свій раціон велика кількість яблук і рослинної їжі. У перший день процедури натщесерце випийте склянку яблучного соку, потім зробіть клізму. Краще прийміть пару таблеток но-шпи. Через кілька годин в області печінки покладіть грілку з теплою водою.
5
За три години починайте саму процедуру. Попередньо підготуйте дві склянки. В один налийте рослинне масло (виноградне, оливкова і т.п.), в іншій - свіжовичавлений сік лимона, аґрусу або журавлини. Підігрійте масло до 35 градусів. Ви повинні випити два ковтки масла і запити двома ковтками соку.
6
Через 15 хвилин повторіть знову всі дії і продовжуйте до тих пір, поки не закінчаться масло і сік. Грілку, не знімайте 5 годин. З ранку знову повторіть клізму і випийте склянку яблучного соку.
7
Вдень і ввечері їжте рослинну їжу. Наступного дня переходите на кашу, зварену на воді. Після цього плавно розширюйте своє меню і з 5 дня харчуйтеся в звичному режимі. Повторіть очищення через 2 тижні. Всього проведіть три процедури.