Як записати фільм двд через Неро. Як записати фільм на диск dvd r за допомогою неро.

Для поповнення фільмотеки новим dvd-диском не обов'язково купувати його в магазині. Можна придбати фільм через інтернет, а потім перенести його на жорсткий носій, щоб мати можливість дивитися на великому екрані телевізора. Записати фільм dvd вам допоможе програма Nero.
Вам знадобиться
  • - чистий диск DVD-R;
  • - встановлена програма Nero;
  • - файл для запису.
Інструкція
1
Nero є універсальною програмою для запису dvd. З її допомогою ви можете записати на диск не тільки відео-файли з форматом .avi, але і скопійований образ dvd-фільму (це формати .vob, .bup, .ifo).
2
Уважно відстежите, в яку папку завантажений необхідний для запису файл. Це зробить подальшу роботу набагато простіше: вам не доведеться довго писати шлях до файлу. Щоб спростити процес ще більше, перенесіть шукане відео на робочий стіл.
3
Запустіть програму Nero. Якщо на робочому столі є ярлик, двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. В іншому випадку, використовуйте команду «Пуск» - «Всі програми» - Nero. В дисковод помістіть чистий диск DVD-R.
4
На екрані з'явиться головне вікно програми Nero. На самій верхній панелі виберіть тип диска - DVD. З безлічі іконок в віконці зверніть увагу на «кіноплівку». Клікніть на неї. З'явиться команда «Запис файлів DVD-Video». Виберіть дану команду.
5
Відкриється нове вікно. Воно буде розділене на дві частини: зліва ви бачите вміст чистого диска в дисководі; праворуч відображені файли на вашому комп'ютері. Кліком відкрийте папку Video_TS з лівої частини вікна.
6
У правій частині перейдіть до папки з вмістом, який необхідно записати на диск. Виділіть всі файли відео. Утримуючи лівою кнопкою миші виділені об'єкти, перенесіть їх в ліву частину вікна (під напис «Ім'я»). Папка Video_TS повинна бути відкрита.
7
Коли всі файли будуть успішно скопійовані в ліву частину вікна, запустіть майстер записи. Щоб уникнути помилок при копіюванні файлів використовуйте рекомендовану швидкість пропалювання (вона вказана на лицьовій частині диска). Якщо швидкість не вказана, виставите мінімальну. Запис займе трохи більше часу, але якість буде вищою. Використовуйте кнопку «Прожиг» для старту.
Корисна порада
По можливості, уникайте використання дисків формату DVD-RW.
Nero Burning Rom - популярна програма, призначена для запису інформації на CD і DVD накопичувачі. З її допомогою можна створити не тільки звичайний диск з даними, але і записати інформацію для подальшого відтворення з використанням відеоплеєрів.
Вам знадобиться
  • Nero Burning Rom.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний сайт розробників програми Nero і виконайте завантаження настановних файлів. Виконайте інсталяцію програми. Для цього запустіть файл setup.ехе і дотримуйтесь покроковому меню.
2
Підготуйте чистий DVD-накопичувач. Вставте його в привід вашого комп'ютера. Запустіть програму Nero Burning Rom. У першому меню виберіть пункт «DVD з даними». Використовуйте цей тип запису при створенні диска, що містить файли різного типу.
3
Після відкриття нового меню натисніть кнопку «Додати» і виберіть файли, які будуть додані до диску. Натисніть кнопку «Далі» після створення списку записуваної інформації.
4
Натисніть кнопку «Параметри», розташовану під назвою DVD-приводу. Виберіть швидкість запису і змініть додаткові характеристики диска, наприклад, введіть його назву.
5
Для старту роботи програми натисніть кнопку «Запис». Зачекайте, поки всі файли будуть записані на DVD-накопичувач. Перевірте їх після завершення цього процесу.
6
Якщо ви хочете мати можливість запускати отриманий диск за допомогою сторонніх пристроїв, використовуйте особливі параметри запису. Відкрийте програму Nero Burning Rom. Виберіть пункт DVD-Video. Переконайтеся в тому, що в меню «Запис» активний пункт «фіналізувати диск».
7
Відкрийте вкладку «Наклейка» і змініть назву диска. Натисніть кнопку «Новий». Додайте файли до диска, як це описано в третьому кроці. В даному випадку все відеофайли необхідно помістити в папку Video_TS.
8
Звукові доріжки, в свою чергу, скопіюйте в каталог Audio_TS. Натисніть кнопку «Прожиг зараз» і почекайте, поки інформація буде записана на диск. Варто відзначити, що програма Nero володіє великим набором функцій, які дозволяють створити DVD з різними параметрами.