Як підняти рейтинг блогу.

Ведення власного блогу може бути цікавим і корисним заняттям. Блогосфера є одним з найпопулярніших способів надання та отримання інформації. Ці технології дуже важливі для ведення бізнесу та соціальних програм. Для залучення аудиторії до вашого блогу необхідно підняти його рейтинг.
Інструкція
1
Рейтинг блогу можна визначати як в кількісному вираженні - статистика відвідувань за період часу, кількість постійних читачів, так і у відносному - експертна оцінка публикуемого контенту, суспільне визнання. Обидва ці показники є важливими і значущими.
2
Вибирайте правильну платформу для створення вашого блогу . Варіантів для цього існує величезна кількість: від особистого сайту, який доведеться створювати самостійно або за допомогою професіоналів, до використання вже створених популярних сайтів з дуже великою кількістю аудиторії та зареєстрованих блогів. Свій власний сайт можна налаштувати під себе, домогтися унікального дизайну і функціоналу, а готові майданчики вже розкручені і мають велику кількість щоденних відвідувань. Проаналізуйте вашу потенційну аудиторію і зробіть відповідний вибір.
3
Створіть інформаційну концепцію блогу і намагайтеся дотримуватися її. Основою може стати, як тематика вашого блогу , так і спосіб піднесення інформації на різні теми. Важливо те, щоб блог виділявся чим-небудь і разом з тим не був «збірною солянкою» з інформації. Варто домогтися того, щоб ваша інформація була комусь корисна. Проаналізуйте, що може бути цікавим і практичним для вашої аудиторії, що приверне їхню увагу і зацікавить користуватися вашими матеріалами. Крім правильного вибору теми, необхідно грамотне її виклад. Не допускайте граматичних і пунктуаційних помилок, висловлюйтесь політкоректно, логічно і ясно.
4
При написанні текстів озаботьтесь питанням індексації матеріалу в пошукових системах. Взаємодійте з ними, користуючись їх платними послугами. Створюйте багато правильних простих і точних міток (тегів) для простого пошуку вашого матеріалу за ключовими словам.Прівлекайте аудиторію всіма можливими законними способами, але тримайтеся в розумних межах. Наполегливість і недоречність запрошень може дратувати і відлякувати передплатників. Публікуйте найкращі матеріали з посиланням на джерело в блогу х ваших друзів, друкованих виданнях та соціальних мережах.