Як зробити зачіску зі шпильками. Як заховати гумку.

Правильно підібрана зачіска доповнить вечірній образ і зробить вас особливо чарівною. Для цього не обов'язково відвідувати салон. Зачіски зі шпильками можна зробити і своїми силами.
Вам знадобиться
  • Шпильки, гребінець, резинка під колір волосся, засоби для укладання, декоративна шпилька
Інструкція
1
Класичний пучокПучок - універсальна зачіска, що підходить практично до будь-якого вбрання. Вона відмінно виглядає на середніх і довгих прямих волоссі. Можливі варіації високого і низького пучка, недбалого і елегантного. Щоб зробити низький класичний пучок, потрібно зібрати ретельно розчесані волосся і згорнути їх в товстий джгут. Потім сформувати з джгута пучок і загорнути кінці волосся під основу. Використовуйте шпильки для закріплення зачіски. Щоб зробити високий пучок, краще зібрати волосся у високий хвіст за допомогою гумки нейтрального кольору. Вона додає міцність такій зачісці. Потім потрібно зробити навколо гумки пучок, сховавши кінці під основу і закріпивши зачіску шпильками . Можна прикрасити пучок декоративними шпильками, а романтичні пасма, випущені у скронь, додадуть родзинку в ваш образ.
2
Французька ракушкаЕта класична зачіска не виходить з моди вже кілька століть. Секрет успіху в тому, що французька ракушка візуально подовжує шию і додає кілька сантиметрів у зрості. Цю зачіску можна робити як на діловий захід, так і для вечірнього виходу. Щоб зробити черепашку, першим ділом акуратно розчешіть волосся. Потім зберіть їх в хвостик і щільно скрутіть в джгут. Починайте закручувати волосся від основи, поступово переходячи все вище і вище, намагаючись згорнути джгут усередину. Коли пасма вже сформовані в мушлю, потрібно акуратно сховати кінці і закріпити зачіску шпильками .
3
КоронаЕто розкішна зачіска ідеальна для офіційних вечорів і світських раутів. Найкраще вона підходить жінкам довгого волосся. Робиться вона таким чином: потрібно зачесати волосся назад і розділити їх так, щоб з боків залишилися пасма. Зробіть начісування середньої частини волосся і зберіть їх в низький хвіст. Використовуйте фіксуючі засоби для акуратності і надійності вашої зачіски. Потім заплетене косу і оберніть її навколо голови, а кінці косички з'єднайте з хвостом у потилиці і закріпіть шпильками . Бічними пасмами оберніть косу, подверніте кінчики під неї і знову все зафіксуйте шпильками . Приховайте гумку стрічкою і сховайте хвостик. В якості прикраси використовуйте красиву заколку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c93zw88_gCg