Як вибрати для себе камінь. вибрати свій особистий камінь по імені.

Вибрати камінь-талісман для себе можна, керуючись різними критеріями. Найчастіше камені-талісмани вибирають, виходячи зі своїх знака Зодіка, імені або захворювання, протягом якого камінь покликаний полегшити.
Вам знадобиться
  • - діагноз лікаря
Інструкція
1
Вибір по гороскопуСамим очевидним способом вибирати свій камінь є астрологічний. У кожного знака Зодіаку є камені-покровітелі.Так, наприклад, Овнам рекомендуються алмаз, циркон, гірський кришталь; Тельцям - бірюза, авантюрин, агат і александрит. Народженим під заступництвом сузір'я Близнюків варто віддавати перевагу аметисту, чароита, сердоліку і берилій, а Ракам слід носити перли, смарагд і місячний камень.Царственним Левам показаний для носіння царствений же рубін, а також турмалін, магічний обсидіан, шпінель і бурштин. «Земним» Дівам варто всім іншим мінералам віддати перевагу нефрит, яшму і онікс, а «повітряним» Терезам - малахіт і турмалін.Камні Скорпіонів - гранат, гематит і топаз, Стрільцям же підійдуть прикраси з халцедоном, сапфіром і лазуритом. «Козерожьі» камені - топаз, обсидіан і турмалін. Обсидіан же, нарівні з гранатом, аквамарином і аметистом доведеться до двору Водоліїв. Ну, а Рибам астрологія наказує завжди мати при собі талісмани у вигляді прикрас з місячним каменем, коралом, перламутром і опалом.
2
Вибір по душеМожно вибирати камені, що називається, по душі. Уважно вдивіться в вподобані вам мінерали і прислухайтеся до себе. Який відгук викликають у вас кожен камінь, як він резонує з вашою душею?
3
Вибір по іменіСуществует також можливість вибирати камені по імені. Він виправданий тим, що ім'я - це звукова вібрація. Але ж камені теж вібрують і здатні впливати на носія того чи іншого імені.Так, наприклад, Вірі слід носити аквамарини, які підтримають її тягу до високої духовності, і рубіни, які збережуть Віру від усіляких небезпек. Янтар принесе Ганні фізичні сили, подарує удачу і міцне здоров'я. КАТЕРИНА варто віддати перевагу берилію і тигрове око. Олени будуть завжди впевнені в собі, якщо обзаведуться талісманом з оніксу. Маргариту від усіляких небезпек вбережуть рубін і тигрове око, а малахіт виконає всі потаємні бажання Світлани.
4
Вибір по заболеваніюКамні - чудові цілителі. Недарма литотерапия стає все більш і більш популярною. Якщо ви страждаєте яким-небудь недугою - подбайте про те, щоб завжди мати при собі особистого лікаря - наприклад, у вигляді шматочка рожевого кварцу, відмінно знімає біль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9t_41EF9pa0
Зверніть увагу
Варто уважно поставитися до протипоказань, які має кожен мінерал. Так, наприклад, заспокійливий і охолоджувальний почуття сапфір може з і без того не надто емоційного людини зробити абсолютно флегматика.
Корисна порада
Не беріть в помічники пошкоджені камені, камені з тріщинами, вкрапленнями - подібні дефекти змінюють характеристики мінералів, і, часто, не в кращу сторону.
Незважаючи на те, що бурштин не є дорогоцінним каменем, з давніх часів він служить амулетом і прикрасою. В давнину йому приписували чудодійні властивості і здатність зцілювати багато хвороб. На жаль, на сьогоднішній день з'явилося дуже багато підробок цього самоцвіту. Як же вибрати натуральний бурштин , а не дешеву марну фальшивку?
Інструкція
1
Уважно розгляньте бурштин . Слід знати, що в підробках, як правило, в достатку присутні повітряні бульбашки, і колір вироби однорідний по всій довжині. Натуральний самоцвіт, особливо якщо він не піддавався термічній обробці, має цікавий колір, з переходом одних відтінків в інші.
2
Зважте виріб з бурштину. Янтар - один з найлегших напівкоштовних каменів. Вага великих бурштинових бус може бути всього лише 50 г. Скляні та пластмасові імітації набагато важче. До того ж на дотик вони холодніше, ніж натуральний камінь.
3
Потріть виріб з бурштину про тканину. Натуральний камінь стає при цьому негативно зарядженим і починає притягувати дрібно нарізаний папір або, наприклад, волосся. Якщо електризації не відбувається, перед вами підробка.
4
Прикладіть до поверхні каменя розпечену голку. Якщо ви відчули специфічний запах каніфолі - це натуральний самоцвіт. Різкий запах горілої пластмаси вкаже вам на штучне походження "каменю". Також слід знати, що при попаданні в вогонь бурштин загоряється на третій секунді і продовжує горіти сильним полум'ям вже після того, як його витягнуть з вогню.
5
Зробіть соляний розчин. Для цього розчиніть в склянці води 10 чайних ложок солі. Опустіть бурштин в отриману рідину. Натуральний камінь спливе на поверхню, підробки залишаться лежати на дні склянки. Обов'язково промийте самоцвіт в проточній воді після даного експерименту, інакше на ньому утворюється соляна кірка.
6
Срежьте невелику смужку вироби із зворотного його боку або просто в непомітному місці. Рекомендується робити це за допомогою гострого ножа або бритви. Натуральний камінь буде трохи кришитися. Штучний, швидше за все, - зрізатися м'якою стружкою.
7
Якщо ви бачите в бурштині цілком сучасну муху, можете бути впевнені в підробці.