Як варити каву на піску.

Рецепт приготування кави на піску відомий ще з давніх часів. Турка з напоєм, занурена в пісок, нагрівається рівномірно і з дна, і з боків. Тому кави виходить набагато смачніше і аромат, ніж приготований звичайним чином.
Вам знадобиться
  • - кварцовий пісок;
  • - сковорода;
  • - турка;
  • - 3 ч.л. кава в зернах;
  • - 2 ч.л. цукру;
  • - 100 мл води;
  • - шафран або кардамон за смаком.
Інструкція
1
Використовуйте для приготування кави на піску тільки найдрібніший кварцовий пісок. Він відмінно проводить тепло. Іноді пісок змішують з сіллю.
2
Перемеліть кави йние зерна до якомога більш дрібного порошкоподібного стану. Дрібний помел забезпечує максимальну дозу кави ина в вареному кави . На 1 порцію готового напою необхідно 3 ч.л. з верхом кави йних зерен. Засипте перемелений кави в турку. Всипте цукор. Додайте щіпку шафрану або кардамону за бажанням. Залийте кави близько 100 мл чистої кип'яченої води, розмішайте.
3
Засипте пісок в сковороду з високими бортиками. Помістіть жаровню на відкритий вогонь, електричну або газову плиту. Розжарити сковороду, періодично перемішуючи пісок. Помістіть турку з кави якнайглибше в пісок. Дно турки також повинно знаходитися на шарі піску, а не на сковорідці.
4
Вийміть турку з піску, як тільки пінка почне підніматися вгору, а навколо неї будуть з'являтися дрібні бульбашки. Слідкуйте, щоб напій не закипів. Коли піна злегка осяде, поверніть турку в сковороду з піском. Повторіть процедуру не менше 2-3 разів. Таким чином ви отримаєте більш насичений аромат кави . При цьому чим більше етапів варіння кави ви проведете, тим міцніше вийде готовий напій. Дайте кави в турці настоятися протягом пари хвилин.
5
Подавайте кави на піску прямо в турці в комплекті з тонкою фарфоровому або товстостінній керамічної чашкою і маленькою ложкою з довгою ручкою. Чашку попередньо обдайте окропом і обсушити. Ложкою перекладіть піну в чашку. Якість приготованого напою характеризується тим, як добре піна тримається на ложці. А потім акуратно, щоб не пошкодити пінку, наливайте кави по стінці чашки. Проціджувати кави від гущі не слід. Запропонуйте стакан холодної питної води з льодом, інжир, фініки, мед, цукати. Пийте кави повільно, маленькими ковтками, запиваючи крижаною водою.
Кава відноситься до товарів підвищеного попиту. Розчинні кавові напої виробляються у великих кількостях різними виробниками, відкриваючи продавцям величезні можливості.
Інструкція
1
Якщо ви визначилися з галуззю своєї діяльності, визначте коло осіб, які потребуватимуть ваш товар. Знайдіть конкретних клієнтів-партнерів, направте на їх адресу лист з діловою пропозицією. Якщо ви вирішили продавати тільки каву, відкрийте спеціалізований магазин. Продавайте кава на вагу - ця технологія продажів одна з найдавніших.
2
Рекламуйте новий магазин. Почніть співпрацювати з пресою, спеціальними виданнями, каталогами, які містять інформацію про різні торговельних точках. Вивчіть ці каталоги, складіть свій список, розділіть його за принципом партнери/конкуренти.
3
Зателефонуйте потенційним партнерам, запропонуйте свої послуги та товар. Візьміть на озброєння кращі ідеї продажів, придумайте власну родзинку. Запропонуйте клієнтам товар, рекламуючи його позитивні якості.
4
Розкажіть покупцям цікаві факти про каву. Про те, що кава надає сил та енергії, про те, що цей напій добре поєднується практично з будь-якими продуктами. Цікава інформація про каву, правильно подана покупцеві, затримає його біля вітрини магазину.
5
Засвойте основи товарознавства, технологію виробництва продукції. Враховуйте психологічні особливості покупців, адже половина покупок відбувається імпульсивно. На покупця впливають оточуючі фактори: оцінюється зовнішній вигляд упаковки, враховується і поведінка продавця-консультанта.
6
Врахуйте, роль усної реклами - на покупця вона робить вирішальний вплив. Добре, якщо продавець-консультант вміє розпізнавати характер незнайомій особистості. Впливає на різних людей правильними порадами, не викликаючи у них роздратування. Мотивом для покупки може стати що завгодно і цікавість, і радість, і доцільність/корисність придбання.
7
Облаштуйте магазин так, щоб у покупця була можливість оцінити кави на аромат і смак. Майте на увазі, справжній натуральна кава поєднує різні смакові відчуття - кислий, гіркий, терпкий. Підтримайте зацікавленість покупця. Враховуйте його доводи, погоджуйтеся із справедливими зауваженнями. Чи не виставляйте занадто великий асортимент продукції. Обмежте вибір товару, враховуючи побажання клієнтів.
Корисна порада
При виборі кави враховуйте колір зерен - чим вони темніші, тим містять менше кофеїну.