Як оформити запрошення на весілля. запрошення на скляну весілля.

Весілля - подія хвилююча і романтичне, але клопітка. Одним з її організаційних моментів є розсилка запрошень. Красива і незвичайна запрошувальна листівка - це перше враження про ваше свято.
Інструкція
1
Купіть запрошувальні в магазині, благо зараз вони представлені у великому асортименті. Хочете оригінальні запрошення? Тоді самостійно розробіть дизайн і замовте їх друк в друкарні. Можна зробити за допомогою графічного редактора іменні запрошення зі своєю фотографією на обкладинці.
2
Для гостей - активних інтернет-користувачів відправте електронну листівку-запрошення. Змонтуйте незвичайне відео-запрошення з вашою участю або зробіть на відео колаж зі спільних фотографій, своєрідну історію кохання. Такий ролик запам'ятається надовго і залишиться на пам'ять про ваше романтичному святі.
3
Зробіть самі або замовте унікальні запрошення ручної роботи. В інтернеті є багато відеоуроків створення запрошень своїми руками. Купіть готові листівки і прикрасьте їх атласними стрічками, бісером, бантами, квітами, пір'ям або стразами. Запрошення, зроблені професіоналами, виглядатимуть на порядок якісніше, але обійдуться вам дуже недешево.
4
Якщо у вас тематичне весілля, то оформите запрошення відповідно до теми свята. Морський свято припускає наявність черепашок, перлів і велика кількість синього і бірюзового кольорів. Упакувати запрошення можна в невеликі подарункові скляні пляшки. Запрошувальні листівки у вигляді старовинних сувоїв з сургучною печаткою відмінно підійдуть для весілля в середньовічному стилі. Тут все залежить тільки від вашої фантазії.
5
Продумайте шрифт, колір і текст послання. Запрошення найчастіше заповнюються від руки і обов'язково містять інформацію про дату, час і місце весілля. Традиційно першим повинно бути написано ім'я глави запрошеної сім'ї, потім його дружини, а далі дітей від самого старшого до самого молодшого. Розсилаються запрошення листівки всім гостям.
Для майбутніх молодят покупка запрошень є незначною статтею предсвадебного бюджету. Разом з тим для їх гостей торжество починається саме з цих невеликих відкриточок. Тому запрошувальні повинні бути не тільки красивими і оригінальними, але, в першу чергу, інформативними.
Інструкція
1
Де достатьОпределітесь з тим, який шлях вам ближче: купити готові запрошення в магазині, замовити в майстерні або зробити самостійно. У першого варіанту є незаперечна гідність у вигляді ціни, але й істотний недолік - не надто широкий вибір. Другий спосіб відповість всім вашим естетичним уподобанням, але, найімовірніше, влетить у копієчку. А ось при самостійному виготовленні запрошень вам вдасться заощадити, не відмовляючись від своїх грандіозних ідей. Звичайно, в цьому випадку вам знадобляться певні навички скрапбукінгу і матеріали для роботи (папір, картон, фарби, туш, декоративні елементи) або ж уміння працювати в графічних редакторах на комп'ютері.
2
ДізайнВибірайте запрошувальні відповідно до тематики весілля. При традиційному сценарії торжества запрошення можуть бути будь-якими. Підійде звичайна «любовна» тематика: кільця, квіти, голуби, весільне мереживо, серця ... Для модною і актуальною весілля з кольоровим акцентом листівки для запрошення гостей повинні бути виконані в обраній гамі: наприклад, білий (кремовий, айворі, шампань) з червоним/синім/бузковим декоруванням. Для тематичного весілля відповідним має бути і оформлення запрошень: морський, «стиляжному», ретро-дизайн.
3
Зміст запрошенні є достатньо проста, чітка структура: звернення, запрошення , дата, час, місце реєстрації та банкету, додаткові відомості. До друзів доречно звертатися просто по іменах, до колег і начальству - по імені-по батькові, до родичів - по імені-по батькові і «статусу» (наприклад: «Шановна Наталія Олексіївна! Дорога мама!»). В запрошенні повідомте свої побажання до зовнішнього вигляду гостей (це актуально для тематичних весіль з певним дрес-кодом), прохання прибути по можливості на особистому транспорті або інформацію про зворотне трансфері для запрошених. Можна вказати передбачуваний час закінчення торжества.
4
АльтернатіваВместо традиційних листівок запросіть гостей листом в пляшці, «старовинним» сувоєм, повітряною кулькою з запискою, вінілової платівкою з текстом на паперовому гуртку в центрі. Це налаштує їх на потрібну хвилю перед весіллям вашої тематики. А при досить просунутих рідних і друзях можна замінити стандартне запрошення відеозверненням на uTube або спеціально створеним сайтом.
Корисна порада
Розсилати запрошення необхідно не пізніше ніж за місяць до тожества, в іншому випадку не всі гості зможуть скоригувати свої плани. Надійніше віддавати їх особисто в руки, іногороднім гостям можна послати листівки поштою (додайте пару тижнів на пересилку).