Як бути в лісі з тваринами.

Сучасна людина рідко стикається з дикою природою. Ми частіше бачимо тварин у зоопарку, ніж в їх природному середовищі існування. Тому найчастіше, вибираючись за місто на пікнік, люди забувають про елементарні правила безпеки. А адже звірі, залучені запахом їжі, можуть не тільки налякати горе-туристів, а й нанести їм каліцтва. До слова, нападають дикі тварини на людей тільки в крайньому випадку. Найчастіше цього відбувається, якщо застати звіра зненацька або погрожувати його потомству. Деякі тварини стають вкрай агресивними під час шлюбного періоду.
Вам знадобиться
  • Якщо ви зіткнулися з диким звіром у лісі, то вам знадобиться величезне самовладання, а також уміння швидко мислити в критичних ситуаціях.
Інструкція
1
Перше правило - не варто піддаватися панічним настроям. Пам'ятайте, що звір теж вас боїться. Тому намагайтеся не вести себе агресивно, не кричіть і не робіть різких рухів. Якщо звір великий, то спробуйте здатися більше, ніж ви є. Випнете груди і випряміть плечі.
2
Ніколи не дивіться тваринам в очі. Це може викликати приплив агресії. У тваринному світі пильний погляд позначає попередження про напад. Таким чином, тварина може вирішити вас випередити і напасти першим.
3
Ні в якому разі не біжіть і не повертайтеся до тварини спиною. Кращий варіант - це спочатку завмерти на місці, а потім повільно починати задкувати. Як тільки ви відійдете на відстань 10 метрів, то відходити можна вже боком.
Зверніть увагу
Ніколи не розоряйте звірині кубла і лігва. Не намагайтеся погладити дитинчат тварин, це може привести до беде.Будьте уважні і обов'язково обробляйте укуси. Пам'ятайте, що дикі тварини можуть занести в кров різноманітні віруси.
Корисна порада
Краще за все не запобігти, а передбачити появу дикого звіра. Зупиняючись на нічліг в лісі, зверніть увагу на те, не зламані чи кущі, чи є сліди від зубів на корі, екскременти або інші сліди перебування диких тварин в цих місцях.