Як відрегулювати китайську двері. відкрити китайську залізні двері без ключа.

Китайські двері дуже затребувані. Вони вважаються оптимальним вибором для тих, хто не збирається переплачувати за товар. І хоча у багатьох китайська продукція асоціюється з «ширвжитком», не варто піддаватися думку більшості, адже доступність металевих китайських дверей нітрохи не говорить про низькопробності цього товару. До того ж, встановлену китайську двері нескладно і відрегулювати.
Вам знадобиться
  • - мастило;
  • - гумові ущільнювачі;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Огляньте уважно встановлену китайську металеву двері і спробуйте з'ясувати причину, по якій доносяться скрипи, і визначити місце, звідки вони йдуть. У більшості випадків скриплять петлі дверей або ж звук виникає в результаті тертя металевого дверного полотна про коробку.
2
Якщо скрип доноситься від дверних петель, то змастіть їх. Це дозволить надалі уникнути повторних незручностей, викликаних невідрегульованій роботою китайської двері.
3
Ще одна причина, через яку можуть скрипіти дверні петлі - в петлі потрапила пил. Причина цього може бути найрізноманітнішою, наприклад, в квартирі проводяться ремонтні роботи (а як відомо, під час ремонту пилу і бруду хоч відбавляй). Продуйте внутрішні петлі, після чого змажте їх спеціальним мастилом.
4
Якщо вхідні китайські двері пропускають протяги, холод і шум, то потрібно подбати про шумоізоляції такий дверний конструкції. В цьому випадку можуть знадобитися гумові ущільнювачі, за допомогою яких і виконайте утеплення вхідних дверей.
5
Регулювання вхідної китайської двері виконується в наступній послідовності: послабте середні петлі, після цього виконайте ослаблення нижньої або верхньої петлі (вибір петлі залежить від місця, звідки доноситься скрип). Полотно металевих дверей відтягніть або посуньте до коробці, затягуючи при цьому гайки, розташовані у крайніх петель.
6
Слідом за цим похитайте двері : це необхідно зробити для того, щоб гайки зайняли свої місця. Потім відкрийте вхідну двері і закрийте її з опущеною ручкою, прислухаючись при цьому, чи немає стороннього шуму або скрипу. Якщо проблему не вирішено, виконайте всі операції, пов'язані з налаштуванням китайської двері, повторно.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил безпеки, оскільки великий шанс притиснути пальці.
Корисна порада
Якщо не вдалося відрегулювати вхідні двері своїми руками, скористайтеся послугами кваліфікованого фахівця, для якого виконання цього завдання не викличе проблем.
З часом багато залізні двері починають поскрипувати. Для того щоб позбавити себе і домочадців від дратівливого звуку, підготуйте необхідний інструмент і відрегулюйте виріб.
Вам знадобиться
  • - набір шестигранних ключів;
  • - плоска і хрестоподібна викрутки;
  • - графітова змазка;
  • - балончик зі стисненим повітрям;
  • - гумовий дверний ущільнювач
Інструкція
1
Якщо двері на гарантії, зв'яжіться з продавцем, який зобов'язаний безкоштовно усунути неполадку. Приступаючи до самостійного ремонту металевої двері, уважно огляньте її. Визначте місце і причину виникнення скрипу. Пам'ятайте, що найчастіше неприємний звук видають приховані регульовані петлі.
2
Підготуйте набір шестигранних ключів, плоску і хрестоподібну викрутки. Якщо звук виходить від тертя полотна двері, звільніть спочатку середні, а потім, в залежності від місця виникнення скрипу, верхню чи нижню петлі. Відтягніть до коробки або порухайте дверне полотно, затягуючи гайки у крайніх петель. Злегка похитайте, відкрийте і закрийте двері з опущеною ручкою.
3
Прислухайтеся, визначаючи можливі шуми або скрипи. Якщо вони не зникли або посилилися, повторіть регулювання заново. Усунувши несправність, закрутіть всі кріпильні елементи залізних дверей. Якщо між коробкою і полотном залишилися невеликі зазори, нанесіть на торець дверей тонкий шар графітової мастила.
4
Причиною скрипу дверних петель може стати потрапила в них пил через що проводяться в домі будівельних чи ремонтних робіт. Продуйте шарніри за допомогою балончика із стислим повітрям і нанесіть на них мастило.
5
Подбайте про шумоізоляції вхідних металевих дверей, що пропускає холод, протяги або звуки зовні приміщення. Використовуйте тонкий і м'який гумовий ущільнювач, який не буде створювати перешкод закриттю двері. Розподіліть його між коробкою і полотном в місцях нещільного зіткнення елементів, а не по всьому периметру двері.
6
Бажаючи продовжити термін служби сталевих дверей, стежте за її зовнішнім виглядом. Періодично змащуйте замки і петлі, підтягуйте кріпильні елементи, замінюйте зношені ущільнювачі і видаляйте пил з ригелів.