Як використовувати рукав для запікання. позбавитися від запаху риби в духовці.

Запечені овочі, м'ясо або риба є улюбленими для багатьох людей стравами. Після запікання в духовці або мікрохвильовій печі, часто продукти виходять занадто сухими або жорсткими. Щоб цього уникнути, можна скористатися спеціальним рукавом для запікання .
Інструкція
1
Виготовляють рукав для запікання зі спеціального поліетилену, який стійкий до впливу високих температур. Матеріал цей абсолютно безпечний і при нагріванні не виділяє ніяких шкідливих речовин.
2
Рукав для запікання має вигляд рукава, змотаного в рулон. Для фіксації країв до рулону в комплекті йдуть спеціальні зав'язки, виготовлені з якого ж матеріалу.
3
Для приготування їжі від рулону відріжте необхідний шматок. Визначити його розмір можна так: до довжини приготавливаемого продукту додайте приблизно 20 сантиметрів для зав'язування. Покладіть в рукав продукт, зав'яжіть краю, стежачи при цьому, щоб вони були повністю закриті. Потім покладіть на деко, сковороду або решітку і поставте в розігріту до потрібної температури духовку. Крім того, рукав можна використовувати і для приготування їжі в мікрохвильовій печі.
4
Рукав для запікання здатний витримувати різну температуру нагрівання. У середньому - це 200-230 градусів. Як правило, дана інформація вказується на упаковці.
5
Розміщуйте його в духовці таким чином, щоб він не стикався зі стінками, так як при нагріванні рукав роздувається і при зіткненні з гарячим металом може лопнути.
6
Страви, які приготовлені з використанням рукава для запікання , мають смак запечених і зварених на пару одночасно. У ньому можна приготувати як окремі продукти, так і асорті. У процесі запікання вони просочуються власними соками і приправами, завдяки чому набувають насичений і яскравий смак.
7
При приготуванні в рукаві для запікання продукти не покриваються рум'яною скоринкою. Тому, щоб її отримати, за кілька хвилин до завершення готування розріжте рукав і залиште страву в духовці.