Як нормалізувати внутрішньочерепний тиск. знизити внутрішньочерепний тиск домашніх умовах.

Головні болі дуже часто пов'язують з підвищенням тиску. Як правило, артеріального. Проте буває так, що болі є, а тиск не піднімається. Тоді медики можуть говорити про наявність у пацієнта підвищеного внутрішньочерепного тиску. І його обов'язково потрібно привести в норму.
Інструкція
1
Якщо діагноз «підвищенийвнутрішньочерепний тиск » у вашому випадку підтверджений, то необхідно відразу ж приступати до лікування. Його основна мета - знизити кількість ліквору (цереброспинальной рідини) в мозкових оболонках. Як правило, медики призначають для цього сечогінні засоби. Однак занадто довго вживати їх не рекомендується, адже при цьому вимиваються з організму різні корисні речовини. Наприклад, кальцій.
2
Різні заспокійливі і знеболюючі засоби також повинні бути завжди під рукою у людини, яка страждає підвищеннями внутрішньочерепного тиску. Не забудьте і про препарати, які покращують мікроциркуляцію в мозковій тканині. Це може бути кавинтон, циннарізін та ін.
3
Також можете скористатися іншими методами лікування, в число яких входять гімнастика, дотримання питного режиму, зміна в харчуванні, мануальна терапія, голковколювання і фізіопроцедури. Ефект від цих лікувальних маніпуляцій проявляється зазвичай вже через тиждень-другий.
4
Якщо подібні засоби не допомагають або ситуація занадто запущена, вдаються до хірургічного втручання. Нейрохірурги акуратно вставляють в мозок спеціальні трубки, які допомагають відтоку ліквору і тим самим знижують тиск в голові.
5
Іноді пацієнти з підвищеним внутрішньочерепним тиск м починають паралельно з офіційною медициною лікування нетрадиційної. Особливу любов у страждаючих таким захворюванням викликають трави. Візьміть 1 ч.л. трави або квіток лаванди і заваріть її в одній склянці окропу. Закип'ятіть настій на плиті - буквально хвилину-дві. Потім поставте настоятися на 30-40 хвилин. Після чого препарат можна приймати. Робіть це за схемою: 1-2 ст.л. після обіду і стільки ж перед відходом до сну. Курс досить тривалі - тиждень-два, але досить дієвий. Зробіть перерву на 15 днів, після чого ще раз повторіть курс лікування.
6
Крім цього необхідно відмовитися від тривалого перегляду телевізора - максимум 2-3 годин на день. Також варто змінити роботу, якщо вона припускає тривале знаходження за комп'ютером. Частіше провітрюйте приміщення і намагайтеся не перевтомлюватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e54tmZcfSfw