Як зменшити живіт після пологів. Як підтягнути шкіру на животі в домашніх умовах.

Під час вагітності зовнішність жінки змінюється. І після пологів хочеться швидше повернути свої колишні форми. Гарний плоский живіт - заповітна мрія більшості народили. Доклавши певних зусиль, цього можна досягти.
Інструкція
1
Якщо ви годуєте грудьми, вам не можна сідати на жорстку дієту. Їжте невеликими порціями 4-5 разів на день. Намагайтеся харчуватися правильно, виключіть з раціону або зведіть до мінімуму споживання борошняної, жирної і висококалорійної їжі, а також консервів і газованих напоїв. Урізноманітніть своє меню кисломолочними продуктами, зеленню, овочами, фруктами і пісним м'ясом. Відмовтеся від жирних соусів і майонезу. Не їжте під час читання або перед телевізором. Випивайте в день близько 2 літрів чистої негазованої води.
2
Щоб ваш живіт став підтягнутим і пружним, одного правильного харчування буде недостатньо. Обов'язково потрібні фізичні навантаження. Спочатку проконсультуйтеся зі своїм лікарем і дізнайтеся, коли вам буде можна починати виконувати вправи для живіт а. Регулярні фізичні вправи для зміцнення м'язів черевного преса допоможуть вам не тільки привести живіт в норму, але також сприятимуть спалюванню зайвих жирів, що добре позначиться і на фігурі і на всьому організмі в цілому.
3
Спочатку зробіть невелику активну розминку, щоб розігріти м'язи. Перша вправа на прес. Ляжте на спину і закріпіть ноги, поклавши їх під диван або крісло. Потім повільно піднімайте тулуб, схрестивши руки за головою. Зробіть кілька підходів по 10-15 разів. Наступна вправа: лежачи на підлозі, плавно піднімайте прямі ноги вгору. Це сприяє зміцненню нижнього відділу м'язів преса. Не затримуйте подих, вправа робиться на видиху з максимальною напругою м'язів. Сядьте по-турецьки і, зчепивши руки на потилиці, повертайте корпус вліво і вправо. Виконуйте 2 підходи по 15 разів.
4
Якщо вам простіше займатися, бачачи перед собою картинку, купіть диск з комплексом вправ для відновлення після пологів. Виділіть для домашніх тренувань хоча б по 20-30 хвилин в день і через деякий час ви помітите, що ваші зусилля не марні.
5
Коли ви досить відновитеся після пологів, придбайте абонемент в спортивний зал для занять аеробікою або шейпінгом. Танці - теж відмінний спосіб привести себе у форму.
6
Користуйтеся спеціальною косметикою для пружності шкіри. Після кожного прийняття душу або ванни розтирайте нею все тіло, особливу увагу приділіть зонам з в'ялою шкірою. Головне - не кидати почате. Правильне харчування, догляд за шкірою і фізичні вправи зроблять свою справу, і ваш живіт знову стане пружним і красивим.