Як додати блиск губам в фотошопі.

При завантаженні файлу з фотографією в графічний редактор нерідко виникає бажання відретушувати зображення. Особливо при погляді на глянцеві обкладинки журналів, де фотомоделі володіють ідеальною шкірою і волоссям, а ви сфотографовані аматорської фотокамерою на фоні шпалер.
Інструкція
1
Серед численних недоліків аматорських фотографій можна назвати недостатньо яскраві і блискучі губи. Щоб виправити ситуацію і додати блиску губам на фото, досить виконати кілька кроків по ретушуванню в графічному редакторі. Для початку завантажте в програму Photoshop потрібну фотографію. Як тільки вона з'явиться на робочому полі програми, увімкніть інструмент виділення "Ласо" і обведіть контур губ. Якщо губи злегка відкриті, виділіть внутрішній ділянку за допомогою додаткового режиму інструменту «Ласо» - «Відняти з області», розташованого у верхній горизонтальній частині меню.
2
Скопіюйте виділену ділянку зображення на новий шар, натиснувши клавіші Ctrl і J. Щоб надати губам відблиски, знайдіть у верхньому меню «Фільтр» розділ «Імітація» і його підрозділ «целофановій упаковці» . У вікні задайте значення полів «Висвітлює» і «Пом'якшення» від 7 до 12 пунктів. Натисніть кнопку «Так», і до вашого зображенню належиться фільтр «целофановій упаковці».
3
Поміняйте режим накладення цієї фотографії на вихідне зображення. Для цього в розділі «Шари» у верхній його частині замініть параметр «Нормальний» на «Жорсткий світло». Якщо з'явилися відблиски на ваших губах виглядають надмірно, зменшіть прозорість шару до потрібного значення у верхній правій стороні в тому ж розділі «Шари».
4
Якщо вас як і раніше не влаштовує якість і кількість відблисків, застосуйте до фрагментів зображення інструмент «Ластик». Зітріть в його допомогою непотрібні відблиски з ділянок губ на фото.
5
Після обробки фотографії виділіть обидва шари лівої клавішею і об'єднайте їх за допомогою поєднання Ctrl O. Потім збережіть фотографію, для чого натисніть сполучення Ctrl S.
Губи з вологим блиском завжди виглядають спокусливо і свіжо. Звичайно, можна скрізь носити з собою блиск для губ і регулярно наносити його, щоб підтримувати «сяйво». Але в будь-якому випадку, основа гарного макіяжу - це здорова доглянута шкіра губ.
Інструкція
1
У першу чергу, забезпечте організм достатньою кількістю води. 1-1,5 літра чистої води - це необхідний мінімум. Врахуйте, що значна кількість кави і алкоголю впливають на печінку і як наслідок призводять до підсушування шкіри губ.
2
Вживайте здорову їжу, багату вітамінами А, Е, С і В. Ці вітаміни благотворно впливають на стан шкіри загалом і губ, зокрема.
3
Бережіть себе. Врахуйте, що стрес, фізична і розумова перевантаження, перенесені хвороби негативно позначаються на стані шкіри.
4
У ситуаціях з різким перепадом температур (і взимку, і влітку) частіше наносите на губи захисну та живильну помаду, можна просто гігієнічну. Обов'язково робіть це перед виходом на вулицю, після їжі або пиття. Ні в якому разі не облизувати губи на вулиці, особливо взимку.
5
Якщо вдень ви користуєтеся декоративною помадою, то хоча б на ніч обов'язково змастіть губи натуральним рослинним маслом. Підійдуть соняшникова, оливкова, кунжутне, пшеничних зародків. У них можна додавати краплю масляного розчину "Аевіт" (суміш вітамінів А і Е). Якщо ж ви не любителька кольоровий помади, то маслом можна користуватися кілька разів протягом дня. В якості похідного варіанту підійде гарна гігієнічна помада або звичайний дитячий крем.
6
Регулярно робіть масаж губ за допомогою м'якої зубної щітки або махрової серветки (1-2 рази на тиждень). Це допоможе видалити омертвілі лусочки і поліпшить кровопостачання, а значить губи будуть виглядати свіжішими і яскравими. Але якщо у вас є тріщинки або ранки, відкладіть масаж до повного загоєння.
7
Після масажу зробіть живильну маску, наприклад, з сиру з вершками або сметаною, можна додати в неї трохи меду. Після закінчення процедури її навіть не треба змивати - просто з'їжте. Після маски додатково змастіть рослинною олією або жирним кремом. Після таких процедур шкіра виглядає гладкою і зволоженою.
8
Якщо помада не дуже м'яка, наносите її поверх бальзаму для губ. Таким чином ви будете краще доглядати за губами, а помада буде виглядати більш блискучою. Пам'ятайте, що стійкі помади сушать і стягують шкіру, тому не захоплюйтеся ними.
9
Вибирайте блиск для губ по відчуттях. Він не повинен сильно розтікатися (хоча зовсім уникнути цього не вдасться) і, в ідеалі, що не відчуватися на губах. Під блиск теж можна наносити бальзам для губ, але не жирний, а зволожуючий.
10
Щоб уникнути розтікання, додати губам більш природне сяйво і оптично зробити їх більш повними, візажисти рекомендують наносити блиск не на всю поверхню губ, а тільки краплю посередині.