Як вшити блискавку. Як вшити потаємну блискавку звичайної лапкою.

В останні роки величезною популярністю серед модниць і швачок користуються потайні застібки-блискавки. Завдяки такій блискавки застібку абсолютно не видно на виробі. Що дозволяє зручно розташувати її як і на вечірній сукні, так і на будь-який інший речі, абсолютно не турбуючись про його естетичному вигляді. Застібка завжди буде непомітна. Спосіб притачивания потайною блискавки дещо відрізняється від того, яким ми користуємося, пришиваючи звичайну застібку- блискавку .
Вам знадобиться
  • • Спеціальна знімна лапка для пришивання потайних блискавок;
  • • Знімна лапка одностороння;
  • • Потайная застібка-блискавка;
  • • Булавки або голка з ниткою ;
  • • Виріб, куди буде втачівают блискавка.
Інструкція
1
потайних блискавку розстібніть до кінця і виворотом однієї з сторін прикладіть до лицьовій стороні виробу там, де треба пришити блискавку . При цьому край вироби повинен бути оброблений. Поєднайте краю вироби і блискавки і приметайте блискавку до тканини. Можна замість пріметиванія закріпити положення застібки булавками.
2
На швейній машинці встановіть лапку для пришивання потайних блискавок. Такі лапки різних видів продаються у всіх магазинах швейної фурнітури.Закрепіте положення лапки на блискавки так, щоб зубчики блискавки повністю розгорнулися в одній площині з стрічкою блискавки. Прострочіть пряму строчку максимально близько до зубців блискавки, але не захоплюючи їх. Рядок закріпіть, не доводячи її до кінця блискавки близько 1см.Точно так же пристрочите другу половину блискавки, не доходячи до кінця близько 1см.
3
Застебніть блискавку . Перевірте, чи рівно лягла строчка.Сложіте виріб лицьовими сторонами всередину і сумістите точно, щоб не було перекосів сторін. Змітайте шов від кінця блискавки або скріпіть булавкамі.Поставьте на машинку односторонню лапку. Як правило, такі лапки входять в комплект для швейної машинки. Її буде зручно використовувати, т.к. строчка повинна пройти максимально близько до застебнутому блискавки. Розташуйте виріб так, щоб пришита до його половинкам блискавка була з одного боку, а лапка перебувала з іншого.
4
Прострочіть виріб по лінії сточування, трохи не доводячи строчку до місця притачивания молніі.Виверніте виріб на лицьову сторону. Ретельно огляньте його. Строчка основного шва і швів блискавки повинні бути рівними і не перекошуватися. Разутюжьте внутрішній шов зсередини, а потім через тканину акуратно проутюжьте місце притачивания блискавки зовні. Якщо блискавка пришита якісно, то її наявність на виробі буде практично непомітним.
Корисна порада
Якщо впоратися з потайною блискавкою для вас ще складна задача, не турбуйтеся, ушийте в виріб просту блискавку з плоскою стрічкою зубчиків, вона буде також непомітна, як і потайна.