Як вивести в'їдаються плями. Як видалити застарілі плями бруду.

Бувають ситуації, коли немає можливості вивести пляму відразу після появи. Забруднення, які встигли в'їстися в волокна тканини, найчастіше неможливо видалити звичайною пранням. Спробуйте повернути одязі охайний вигляд за допомогою простих засобів.
Вам знадобиться
  • Очищений бензин, спирт, уайт-спірит, ацетон, скипидар, нашатирний спирт, гліцерин, перекис водню, плямовивідник.
Інструкція
1
Дотримуйтесь техніку безпеки при роботі з розчинниками. Вийдіть на свіже повітря (балкон або вулицю), надіньте гумові рукавички, щоб захистити шкіру рук від шкідливої дії засобів. Більш того, перш ніж приступати до видалення плями , переконайтеся, що тканина не пошкодиться. Для цього необхідно нанести пару крапель розчинника на шов вироби. Якщо через 5 хвилин тканина не змінила колір, можете продовжувати чистку.
2
Видаліть застаріле пляма від жиру за допомогою розчинників, таких як очищений бензин, медичний спирт, уайт-спірит або ацетон. Змочіть ватяний тампон в засобі і обробіть забруднене місце. Щоб попередити утворення розлучень, очищайте пляма від країв до середини. Потім виперіть виріб з додаванням невеликої кількості плямовивідника і прополощіть у проточній воді.
3
Використовуйте скипидар для виведення в'їдаються плям від масляної фарби. Просочіть забруднений ділянку засобом і почекайте 10-15 хвилин. Коли фарба стане м'якою, прополощіть тканину в концентрованому розчині харчової соди. Після виперіть в теплому мильному розчині.
4
Виведіть застарілі плями крові нашатирним спиртом. Протріть забруднення ватним диском, змоченим в засобі. Потім приготуйте слабкий розчин бури (1 чайна ложка на 200 мл води) і обробіть слід від плями .
5
Розмішайте 1 столову ложку гліцерину і 1 чайну ложку нашатирного спирту в склянці води. Таким розчином можна легко вивести плями на шовкових і вовняних тканинах. Змоченим ватним тампоном протріть забруднення. Потім прополощіть тканину в теплій кип'яченій воді і виперіть як звичайно.
6
Приготуйте суміш з нашатирного спирту і перекису водню, взятих у рівних пропорціях. Просочіть розчином застаріле пляма і залиште на кілька годин. Після промийте оброблювану ділянку під струменем проточної води. Якщо залишився слід від плями , нанесіть небагато плямовивідника або відбілювача. Таким чином легко видаляються плями від червоного вина.