Як швидко влаштуватися на роботу.

Зазвичай пошук роботи людина починає заздалегідь, як тільки він вирішив, що робота його не влаштовує. Але буває й так, що уявляється довелося раніше, ніж він розраховував. У цьому випадку йому необхідно швидко влаштуватися на роботу , щоб годувати сім'ю. Не можна хапатися за будь-яку роботу , яка вам трапиться. Якщо ви фахівець, відразу шукайте таке місце, яке відповідає вашим вимогам.
Інструкція
1
Перегляньте пропоновані вакансії, які розміщені в ЗМІ та інтернеті. Цілком імовірно, що в цей момент на якомусь підприємстві з'явився попит саме на спеціаліста вашого профілю і досвіду. Поговоріть із знайомими, особливо з тими, хто працює на великих підприємствах, там процес природної плинності кадрів, пов'язаний з виходом на пенсію, безперервний.
2
Зверніться в хороше кадрове агентство. Солідні рекрутингові контори, які мають довгострокові напрацьовані зв'язки з роботодавцями, не беруть грошей з претендентів - за пошук співробітників їм платять підприємства. Деякі з них спеціалізуються на підборі певних професій.
3
Напишіть грамотне резюме, на яке в першу чергу зверне увагу роботодавець. Це ваш реальний ваш шанс швидко влаштуватися на роботу . Воно має бути коротким, але містким, ніякої «води» і не відносяться до справи фактів. Якщо ви претендуєте на конкретну вакансію, приділіть в ньому більше уваги тим професійним навичкам, які будуть затребувані на даному робочому місці.
4
Підготуйтеся до співбесіди. Одягніться так, щоб весь ваш зовнішній вигляд справляв враження серйозності і надійності. Прийдіть на інтерв'ю вчасно. На співбесіді демонструйте віру в себе і в свої можливості. Увійшовши до кабінету, сядьте на запропонований стілець у спокійній позі, розмовляйте впевнено, намагайтеся відразу і прямо відповідати на запитання. Якщо питання застав вас зненацька, не панікуйте, спокійно обміркуйте відповідь. Не перебивайте співрозмовника, дочекайтеся закінчення питання, потім починайте говорити.
Корисна порада
Якщо вас цікавить запропонована робота і ваші навички відповідають тим, що вказані в вакансії, на першому етапі погоджуйтеся на будь-яку зарплату, звичайно, якщо вона дозволить підтримати мінімальний прожитковий рівень для вашої родини. Підвищення зарплати піде відразу, як тільки вам вдасться довести, що ви необхідний для компанії фахівець.