Як вести себе з поганими людьми.

Погана людина - це той, чия поведінка не відповідає нормам моралі, а життєві принципи тим, яким прямуєте ви. В побуті можна усунутися від спілкування з подібними людьми , але як бути, якщо з ними ви змушені працювати в одному колективі або зустрічатися в громадських місцях?
Інструкція
1
Варто задуматися, чому ви вважаєте людини поганим. Бути може, він точно також характеризує і вас? Розбіжність поглядів ще не означає, що він керується корисливими чи низинними інтересами. Бути може, ви - максималіст або вимагаєте від нього неможливого. Проаналізуйте своє ставлення і переконайтеся в тому, що оцінка вірна, перш ніж ставити хрест на людині.
2
Якщо ви вважаєте поганою людиною співробітника по роботі, це може сильно позначатися на робочому процесі, особливо якщо не спілкуватися з ним ви не можете. Вас буде дратувати його присутність, а кожне зауваження, навіть висловлене у справі, ви будете сприймати в штики. Це не може не позначитися негативно на атмосфері в колективі і на виконанні завдань. Нікому не потрібні сварки і чвари, що заважають спокійній роботі.
3
Спробуйте знайти виправдувальні мотиви для його поганої поведінки. Уявіть собі, що в його житті не було хороших вихованих людей, які б вселили йому поняття добра і зла, навчили б порядності. Це змусить вас ставитися до такої людини з поблажливою жалістю, і ваше спілкування стане більш конструктивним.
4
Коли у вас викликає роздратування і обурення погану поведінку людини, з яким ви працюєте, спробуйте в спокійній обстановці поговорити з ним і пояснити, що ви вважаєте неприйнятним. Не варто робити спроб перевиховати його - це не в наших силах. Він такий, який є. Попросіть його звертатися до вас тільки по роботі і обмежте спілкування виключно діловими контактами.
5
Зустрічаючи поганих людей, що не вподобляйтеся їм. Не використовуйте в боротьбі проти них їхні ж методи - плітки, інтриги, наклеп. Не відповідайте хамством на хамство. В глибині душі погана людина, звісно, відчуває, що вчинки його неправильні, а думки чорні, тому часто поводиться зухвало. Ваша сила - у вашому спокої, посміхніться, промовчите і відійдіть, показуючи, що не вважаєте за можливим спілкування. Це діє сильніше будь-яких слів.
Корисна порада
Втішайте себе тим, що за відсутності поганих людей ви не помітили б хороших.
Відносини з родичами носять абсолютно інший характер, ніж з іншими людьми. Вони знають вас протягом усього життя, разом ви пройшли через багато що, і ваше спілкування відбувається на іншому рівні.
Інструкція
1
Поважайте свою сім'ю, це почуття у відносинах між родичами грає величезну роль. В будь-якій ситуації не забувайте, що ці люди знають вас все життя і разом ви пройшли через багато труднощів. Незважаючи на деякі моменти, в поглядах на які ви в корені розходьтеся, намагайтеся зберігати повагу до чужої думки.
2
Будьте толерантні. Терпіння - ще один важливий момент в спілкуванні родини. Конфлікти можуть траплятися щодня, поки хтось, нарешті, не стане трохи більш терпимим по відношенню до інших родичів. Постарайтеся враховувати проблеми на роботі, особисті неприємності та інші чинники, що впливають на настрій членів вашої родини. Зрозумійте їх, поставте себе на чуже місце, і спілкування стане набагато приємніше.
3
Умійте прощати. Чого тільки не можна почути з уст рідні в рідкісні моменти гніву. Вам вибирати - ображатися все життя і припинити спілкування, або ж пробачити і продовжувати жити далі.
4
Говоріть відкрито. Сміливо висловлюйте свої претензії в обличчя членам своєї сім'ї. Природно, в ваших словах не має бути присутня агресія. Але завжди ретельно обмірковуйте, чи варто затівати скандал - можливо, вашу невелику претензію можна притримати до кращих часів, адже вона може бути сприйнята серйозніше, ніж ви очікуєте.
5
Зустрічайтеся частіше. Буває так, що робота, друзі і інші обставини віддаляють членів однієї родини один від одного. Розірвіть порочне коло, запропонуйте зібратися на свято або в звичайний вихідний день. Вводите нові традиції (наприклад, відзначати кожен день народження серед своєї рідні).
6
Не забувайте старші покоління. Немає нічого гірше, ніж самотні старики, кинуті своїми родичами. Відвідуйте бабусь і дідусів, частіше заглядайте до мамам на чай.
Корисна порада
Щиро цікавтеся важливими подіями в житті ваших родичів. Вислухуйте оповідання до кінця, не перебиваючи і не зводячи розмову до своєї персони.