Як вибрати компанію для роботи.

Щоб вибрати компанію для роботи, достатньо тільки двох факторів. Необхідно, щоб керівництво хотіло бачити вас в числі своїх співробітників, а вас влаштовувала якість і оцінка вашої праці. Але навіть коли обидва ці чинники в наявності, слід звернути увагу на такі параметри, як надійність і стабільність роботи компанії, які тільки підтвердять правильність зробленого вами вибору.
Інструкція
1
Одним з показників надійності компанії є термін її існування. Навіть якщо нова компанія досить успішно почала свою діяльність, не факт, що через пару років вона буде розвиватися також інтенсивно. Тому краще зупинити свій вибір на тій фірмі, яка існує на ринку хоча б 5 років, щоб уникнути тих злетів і падінь, які супроводжують становлення нового виробництва.
2
Питання фінансового благополуччя фірми не менш важливий. Адже від цього залежить можливість зростання і стабільність заробітків. Непрямими ознаками, що свідчать про те, що у компанії є засоби, будуть служити розташування, розміри та обладнання офісу, наявність мережі філій та представництв.
3
Багато чого залежить від того, що продає або виробляє це підприємство. Добре, коли вона спеціалізується на продукції повсякденного попиту, який не залежить від кон'юнктури або сезону - в цьому випадку стабільний заробіток буде гарантований.
4
Оцініть якість роботи з персоналом всередині компанії. Відвідайте під виглядом замовника або покупця її офіс, подивіться, як працюють співробітники, яка в ньому атмосфера. Якщо всі зайняті роботою і чітко виконують свої обов'язки, в офісі панує спокійна, ділова, доброзичлива атмосфера - це добра ознака: персоналу подобається робота, вони дорожать своїми робочими місцями. Щоб переконатися в цьому, перевірте, як часто фірма набирає співробітників, наскільки велика плинність кадрів. Почитайте відгуки про компанію на сайтах «чорних списків», які залишають звільнилися співробітники підприємств.
5
Подивіться, чи є у фірми свій сайт в інтернеті, який підтримується в актуальному стані. Це також ознака того, що у компанії є гроші і вона може дозволити собі представницькі витрати. Позитивно можна оцінити успішну рекламну діяльність компанії - частоту розміщення, якість і привабливість оголошень.
6
Солідні компанії проводять відбір співробітників в кілька етапів. Первинне співбесіду зазвичай проводять співробітники відділу кадрів. Зверніть увагу на їх професіоналізм. Серйозний підхід керівництва фірми до підбору кадрів може бути свідченням того, що цими кадрами будуть дорожити.
Якщо ви шукаєте роботу мрії, то важливо не помилитися з вибором. Пошуки підходящої вакансії і постійні співбесіди - це справжній стрес навіть для персонажів зі сталевими нервами, тому вибирати компанію для роботи варто з особливою ретельністю, на все життя.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Щоб вибрати компанію для роботи варто перевірити щорічні рейтинги кращих роботодавців в бізнес журналах на кшталт Forbes, Fortune і т.п.
2
Оберіть свій список компаній мрії і перевірте публікації про них у місцевій пресі, дізнайтеся більше про їхні активності на локальному ринку, пошукайте виступи співробітників відділу кадрів і спробуйте отримати уявлення про кадрову політику компаній.
3
Перевірте сайти кожної з підходящих компаній. Як правило, у відкритому доступі в інтернеті всі великі організації викладають дані про свої принципи, про місію, про ставлення до співробітників, про розвиток кар'єри. Ця інформація допоможе вам визначитися, наскільки корпоративна культура цікавить вас компанії може бути вам близька.
4
Вас покликали на співбесіду. Це відмінний шанс не тільки розповісти обраної компанії про себе, а й на власні очі побачити наскільки факти про місце роботи ваше мрії відповідають очікуванням. Придивіться до людей, які можливо стануть вашими колегами. Наскільки вони вам приємні? Чи готові ви проводити не 10-12 годин на день в просторі офісу, який ви бачите?
5
Відшукайте в інтернеті сайти і форуми з відгуками про роботодавців. Знайдіть там вибрані вами компанії і прочитайте все, що знайдете. Перевірте, наскільки знайдена інформація відповідає вашим очікуванням.
6
Киньте клич в соціальних мережах серед знайомих і друзів. Можливо, хтось із них працює в одній з цікавлять вас компаній або знає когось, хто там працює.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jMujoF2pbGA