Як зробити закруглені кути. зробити фото із закругленими кутами.

Нерідко при складанні колажів або просто при друку фотографій треба зробити отримати зображення з закругленими кутами. Багато графічні редактори забезпечені інструментами, що дозволяють легко згладити кути у зображення. Графічний редактор Corel Draw працює як з растровими, так і з векторними об'єктами, що дозволяє зробити закруглені кути для даних типів зображень різними способами.
Вам знадобиться
  • • Фотографія або інше зображення в цифровому форматі;
  • • Комп'ютер з встановленою на ньому ліцензійною програмою Corel Draw.
Інструкція
1
Розглянемо спосіб, коли вам потрібно закруглити один або декілька кутів у прямокутного зображення по-разному.Откройте в програмі Corel Draw новий малюнок за допомогою комбінації клавіш CTRL + N, або вибрати функцію «Створити» (Create) в випадаючому з меню «Файл» списку. Далі з того ж списку виберіть операцію «Імпорт» або викличте її комбінацією клавіш CTRL + I. Далі, вкажіть в діалоговому вікні шлях до файлу зображення, і натисніть кнопку «Імпорт» (Import). Ваше зображення відобразиться на даному аркуші.
2
На панелі інструментів знайдіть сувій «Редактор вузлів» (Node Editor), в ньому виберіть інструмент «Форма» (Shape). Також цей інструмент можна викликати натисканням клавіші F10.
3
Праворуч від кута, який вам потрібно закруглити, клацніть лівою кнопкою миші по межі зображення. З'явиться новий вузол у зображення, додатково до чотирьох кутовим. Далі, виберіть опцію «Перетворити на криву» (Convert Line To Curve) на панелі «Редактора вузлів». Зліва від новоствореного вузла з'являться мітки заокруглення.
4
На такій же відстані від кута додайте новий вузол на перпендикулярній стороні зображення. Не змінюючи інструменту «Форма», клацніть по основному кутовому вузлу двічі, він буде вилучений. Відразу стане помітним закруглений кут зображення. Мітками напрямних прямих можна змінювати радіус заокруглення кута.
5
Дуже простим способом (із залученням векторного об'єкта) можна одночасно округлити все кути у прямокутного зображення. Не вдаючись до вищеописаного способу редагування вузлів, намалюйте поряд з імпортованим зображенням прямокутник такого ж розміру інструментом «Прямокутник» (Rectangle Tool) або викличте інструмент клавішею F6.
6
Уже знайомим вам інструментом «Форма» клацніть по прямокутнику і потягніть мишкою за будь-який з його вузлів до центру прямокутника. Кути будуть закруглені. Радіус заокруглення можна відкоригувати тим же інструментом.Отметьте своє зображення стрілочкою інструменту «Покажчик» (Pick Tool) .Далі в списку головного меню знайдіть сувій «Ефекти» (Effects) і виберіть опцію «PowerClip» і зі списку функцію «Помістити в контейнер» (Place Inside Container). Широкій стрілкою вкажіть на намальований вами прямокутник із закругленими кутами. Він стане рамкою, в якій розміститься ваше зображення.
7
Можна редагувати положення зображення в контейнері користуючись функцією списку «PowerClip» «Редагувати вміст» (Edit Contents).
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що при імпорті зображення в документ Corel Draw вихідний файл зображення не змінюється, тому ви зможете використовувати його в колишній формі, якщо результат з закругленими кутами вас не влаштує.
Корисна порада
Використовуючи функцію «PowerClip», можна поміщати зображення в різноманітні рамки найхимерніших форм.