Як поводитися в Еміратах.

Загадкова східна країна якихось тридцять років тому була пустелею з бедуїнами, але в XXI столітті Об'єднані Арабські Емірати являють собою одне з найбільш високотехнологічних держав. Що, однак, не заважає його жителям шанувати багатовікові традиції, з якими доводиться рахуватися кожному туристу.
Інструкція
1
Перше правило для Об'єднаних Арабських Еміратів - гідне його жителів поведінку. Ведіть себе спокійно. Крики, гучний сміх, активна жестикуляція - все це доведеться залишити за межами їх країни, або ж ретельно приховувати в стінах вашого готельного номера.
2
Обмежте вживання спиртного. Емірати ведуть активну боротьбу з вживанням і пропагандою алкогольної продукції, її продаж заборонений практично на всій території країни. Винятки становлять деякі бари і ресторани, що працюють, по суті, виключно для приїжджих. У них ви можете випити вина або чогось міцнішого, але в потрібний момент вам просто припинять наливати.
3
не з'являвся в суспільстві в стані алкогольного сп'яніння. Цей пункт особливо важливий для російських туристів, які звикли відпочивати в Єгипті і подібних йому туристичних країнах, що дозволяють своїм відвідувачам занадто багато чого. В Об'єднаних Арабських Еміратах ж за п'яне веселощі вас можуть не тільки оштрафувати, а й заарештувати.
4
Дотримуйтесь суворі правила в стилі одягу. Особливо цей пункт стосується жінок, до яких в арабських країнах інше ставлення, ніж у західному світі. Неодмінно закривайте плечі, ноги вище колін, а так само зону декольте. Щодо чоловіків правила кілька слабшають, і в місті вони можуть перебувати в шортах. Природно, заборони знімаються в пляжних зонах, але при виході з них ви знову повинні одягатися в належний наряд.
5
Залиште вдома надмірно обтягуючі і прозорі речі. За прорахунок у виборі одягу перед поїздкою в Емірати ви можете поплатитися суворим покаранням аж до арешту.
Зверніть увагу
не обурюється довгій черзі по прильоту, ваше бурхливе поведінка може стати причиною депортації ще до проходження паспортного контролю.
Корисна порада
Зона дьюті-фрі в Дубаї славиться на весь світ. Однак не варто захоплюватися покупками алкоголю по прильоту, краще залишити цю приємну процедуру до вильоту.