Як швидко і легко вивчити англійську.

Бажання осягнути іноземну мову деколи виникає раптово, і зробити це можна без докладання особливих до того зусиль. Наприклад, вивчити англійську можна всього за кілька місяців, не користуючись послугами репетиторів і вчителів.
Інструкція
1
Придбайте книгу із граматики в найближчому книжковому магазині. Саме основи мови стануть вашим фундаментом в його вивченні. Ви можете не сидіти над книгою годинами щодня, достатньо просто вникнути в суть найважливіших часів і запам'ятати правила побудови речень.
2
Розширюйте словниковий запас. Напевно навіть ті, хто в школі вчив німецьку чи французьку, можуть похвалитися знанням не одного десятка англійських слів. Це прекрасний старт, але для того, щоб сміливо говорити з англомовними друзями, вам потрібно розширити межі. Зробити це можна, наприклад, переписуванням словника. Купіть англо-російський словник, заведіть зошит і кілька разів на тиждень переписуйте слова з перекладом і транскрипцією. Ви задієте м'язову і зорову пам'ять, а при проголошенні їх вголос поліпшите результат. В день беріть не більше семи нових слів.
3
Залучіть домочадців до вивчення мови. Партнер в такій справі ніколи не зашкодить, тому умовте свою маму, сестру, брата або дружину до вас приєднатися. Ведіть неспішні бесіди англійською мовою за вечерею, цікавлячись, як по-англійськи сказати те чи інше слово. Діалогове спілкування допомагає натренувати вимова. Крім цього, домашнє життя стане куди веселіше.
4
Дивіться зарубіжні фільми в оригіналі. Звичайно, за тієї умови, що актори в них спілкуються англійською. Для початку підключайте російські субтитри, незабаром ви вже зможете обходитися без них.
5
Читайте іноземну пресу. Багато англійські або американські газети доступні в інтернеті. Виберіть вподобану і вивчайте по парі статей на тиждень. Виписуйте незнайомі слова в окремий зошит, прочитуючи її тричі на тиждень.
Корисна порада
Якщо ви нетерплячий і непосидючий людина, то самостійне вивчення мови не для вас. Вирушайте в школу англійської мови, оплатіть уроки на місяць вперед і займайтеся з групою або індивідуально пару раз на тиждень.