Як бути більш терплячою.

Зберігати спокій у складних ситуаціях і бути терплячою до оточуючих - здавалося б, одні з найбільш необхідних якостей для людини, яка хоче комфортно почувати себе в суспільстві. Однак далеко не всім вдається їх освоїти. Але стати більш терплячою цілком можливо, якщо працювати над собою.
Вам знадобиться
  • - спиці, гачок, нитки для в'язання,
  • - набір для вишивання хрестиком,
  • - зелений чай.
Інструкція
1
Почніть з спостереження за собою з боку. Давайте аналіз ваших слів і вчинків. Перший крок на шляху до успіху - це прийняття проблеми. Якщо ви прийшли до розуміння того, що вам дійсно потрібно тренувати своє терпіння, вважайте, що ви на правильному шляху.
2
Працюйте над собою постійно. Якщо вам не подобається, що ви швидко закидаєте справу, не довівши його до кінця, бо не вистачило терпіння, змушуйте себе повернутися до нього і довести до логічного завершення. Знайдіть собі заняття до душі, яке вимагає тимчасових і фізичних витрат. Наприклад, спробуйте вишивати хрестиком або в'язати гачком або на спицях. Для того щоб вишити картину або зв'язати навіть найпростішу річ, необхідна посидючість і терпіння. І ці заняття відмінно його розвивають.
3
Намагайтеся виключати ті моменти, які виводять вас із себе. Наприклад, якщо вам не подобається, що домашні не закручують тюбик із зубною пастою, купіть таку, у якої кришка не відкручується, а відкривається. Також поступайте і з іншими схожими моментами. Відсутність подразників також благотворно вплине на вашу терплячість.
4
Встановіть правила. Цей спосіб відмінно допоможе вам не виходити з себе під час спілкування з дітьми. Виховання часто розхитує терпіння дорослої людини, адже переконати дитину зробити те, чого ви від нього домагаєтеся, буває не так-то просто. Погано, якщо це закінчиться криками і сваркою, причому погано це і для вас, і для дитини. Встановіть правило під кодовою назвою «Рахую до трьох» або «Останній раз попереджаю». Цим обмеженням ви поставите дитини до відома, що коли звучить ця фраза, дійсно краще погодитися з вами, та й ви не будете виходити з себе завчасно, знаючи, що чарівна фраза ще не вимовлена.
5
Слідкуйте за своїм харчуванням. Так, ваш організм по-різному реагує на продукти, яким ви його насичуєте. Наприклад, кава, шоколад і чорний чай збуджують організм і абсолютно не сприяють розвитку терпіння. Намагайтеся частіше пити зелений чай або чай з м'ятою, він має заспокійливу дію. Самоконтроль і старання цілком можуть зробити вас більш терплячою, головне, щоб ви самі захотіли змінитися.