Як візуально розширити простір.

Маленькі кімнати не рідкість навіть у сучасних квартирах, а варіант з об'єднанням простору не підходить сім'ї, де кожен її член має потребу в самоті. Тому перш ніж затіяти ремонт і купити оздоблювальні матеріали, продумайте дизайн кімнати і її колірне рішення.
Вам знадобиться
  • - світлі оздоблювальні матеріали;
  • - точкові світильники;
  • - дзеркала;
  • - світлі меблі;
  • - скляні меблі .
Інструкція
1
Ремонт починається зі стелі, вирішите який матеріал вам більше підходить. Для розширення простору підійде глянсовий натяжна дуже світлий стеля з безліччю точкових світильників. Найефективніший спосіб - це дзеркальна стеля. У вас вийде ілюзія нескінченності простору.
2
Тепер «одягніть» стіни в світлі пастельні тони. Уникайте яскравих контрастів, темної похмурої гами і кричущих квітів. Великий малюнок на шпалерах теж послужить погану службу. Пофарбуйте найтемнішу стіну більш світлою фарбою, ніж інші, це допоможе візуально розширити кімнату.
3
Якщо ви вирішите збільшити простір за допомогою дзеркал на стінах, зверніться до професійного дизайнера. При самостійної обробці приміщення, є ризик перетворити його в незатишний танцювальний зал.
4
Пол теж не повинен бути темним. Вам допоможуть світлі поздовжні мостини, а маленьку кухню розширить світла керамічна плитка або лінолеум. Не укладайте на підлогу килим з великим малюнком, він здорово обмежить простір кімнати. Підлогове покриття повинне бути з дрібним ворсом і світлим.
5
Корпусні меблі повинна гармоніювати з обробкою стін, як би зливатися з нею, не контрастувати. Яскраве темна пляма «з'їсть» значну частину простору. Ретельно підбирайте форму і розмір меблів. Шафки повинні бути більш дрібними, без зайвого декору. Дивани і крісла вибирайте без масивних і даремних підлокітників. Крісла можна замінити затишними пуфиками, які можна засунути під стіл, якщо ви ними поки не користуєтеся.
6
Намагайтеся не ставити меблі посеред кімнати, це поділить і роздрібнить і так невелике простір . Колір оббивки повинен поєднуватися з тоном обробки стін. Не беріть м'які меблі з дуже строкатою і барвистою поверхнею.
7
Поставте яскравий привертає увагу предмет у найдальший куток кімнати. Це може бути квітка у вазі, скульптура або картина. Погляд людини відразу впаде на цей предмет, який стоїть далеко, тому виникне візуальна ілюзія великого приміщення.
8
Використовуйте скляні меблі - полиці, журнальний столик і двері. Грамотно розташовані точкові світильники відіб'ються в скляних поверхнях і створять додаткову легкість і легкість.
9
Позбавтеся від зайвих предметів, дрібничок та іншого мотлоху, які буквально «поїдають» простір . Фіранки повісьте легкі і світлі без важких портьєр.