Як з'ясувати ip адресу. Як дізнатися ip відправника пошти.

Кожен працюючий в мережі комп'ютер має свій унікальний ip- адресу . Завдяки тому, що в один і той же час в мережі не може перебувати двох комп'ютерів з однаковими адресу ами, IP стає важливим інструментом ідентифікації користувачів.
Інструкція
1
Необхідність дізнатися ip- адресу інтернет-ресурсу або конкретного комп'ютера виникає не так часто, звичайно у випадку підозри на шахрайство або при виявленні на комп'ютері підозрілих з'єднань. Для визначення IP не потрібно ніяких додаткових програм, весь необхідний софт є в складі операційної системи або на спеціалізованих сервісах в мережі.
2
Якщо вам треба визначити ip- адресу інтернет-ресурсу за його доменному імені, ви можете піти двома шляхами. У першому випадку достатньо зайти на сервіс http://url-sub.ru/tools/web/hostip/, ввести ім'я сайту і натиснути кнопку «Дізнатися». В з'явилася рядку ви побачите IP цікавить вас ресурсу.
3
Другий варіант пов'язаний з використанням команди ping. Наприклад, ви хочете дізнатися ip- адресу «Яндекса». Відкрийте консоль: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок». Введіть: ping www.yandex.ru і натисніть Enter. У першій же з'явилася рядку, в квадратних дужках, ви побачите ip- адресу Яндекса.
4
Іноді виникає необхідність перевірити ip відправника листа. Для цього зайдіть на ваш поштовий сервіс, відкрийте лист. Потім знайдіть на сторінці додаткові опції і пошукайте функцію перегляду заголовка листа. Наприклад, в «Рамблере» для цього треба відкрити меню «Інші дії» і вибрати пункт «Заголовки листа». У заголовку ви зможете дізнатися не тільки ip- адресу , з якого було відправлено листа, а й відповідність реального поштового адресу а заявленому. В мережі існують сервіси, що дозволяють підставляти в отправляемое лист будь адресу .
5
Якщо ви бачите, що ваш комп'ютер проявляє незрозумілу мережеву активність, слід перевірити поточні підключення. Відкрийте консоль і введіть команду netstat -aon. З'явиться список підключень, в графі «Зовнішній адресу » будуть вказані ip- адресу а, з якими здійснюється з'єднання. Ви можете дізнатися, кому належить той чи інший адресу , скориставшись одним із сервісів who-is. Наприклад, цим: http://www.nic.ru/whois/.