Як бути самою привабливо і чарівною.

У щоденній метушні і круговороті життєвих проблем жінці досить складно знайти час для догляду за собою. Щоб бути чарівною і привабливою, необхідно навчитися поєднувати трудові будні і процедури щодо вдосконалення власного тіла.
Інструкція
1
Слідкуйте за своїм харчуванням. Виключіть з раціону жирну, гостру і борошняну їжу. Відмовтеся від сильногазованих і калорійних напоїв. Придбайте підлогові ваги і контролюйте свою вагу.
2
Ходіть більше пішки. Регулярні прогулянки сприяють зміцненню імунітету, збільшення тонусу м'язів, оздоровлення опорно-рухової системи і підтримці роботи серця.
3
Відмовтеся від шкідливих звичок. Нікотин і алкоголь негативно впливають на роботу внутрішніх органів, стан шкіри, волосся і нігтів.
4
Слідкуйте за собою. Безумовно, не у всіх є можливість часто відвідувати дорогі косметичні та перукарські салони. Але ж зробити маску для обличчя, волосся або нігтів можна і в домашніх умовах.
5
Періодично балуйте себе. Суворі дієти підуть на користь, тільки якщо час від часу давати організму розслабитися. Плитка шоколаду або улюблене морозиво не додадуть вам зайвих кілограмів, а ось настрій ви собі підійміть.
6
Полюбіть себе. Запам'ятайте, якщо ви будете шукати в собі різноманітні недоліки, будете невпевненою в собі і стурбованою питанням, красиві ви чи ні, вам буде складно досягти бажаного результату.
7
Не порівнюйте себе з іншими. Якщо ви будете думати, що у когось є те, чого немає у вас, це може викликати або захоплення, або заздрість. Якщо ви станете відчувати захоплення, будете ставати красивішим, а заздрість робить зовнішність дисгармонійною. Просто будьте самою собою, адже ви цікаві саме тим, що унікальні.
8
Ставтеся до життя з оптимізмом. Ви не зможете бути негарною, якщо будете любити життя і дарувати цю любов оточуючим. Намагайтеся частіше посміхатися. Мила усмішка, щирий сміх, іскорка в очах здатні зробити вас чарівною і привабливою жінкою. Живіть позитивно, радійте і посміхайтеся кожному дню, і тоді всі ваші починання будуть супроводжуватися успіхом.
Бувають дівчата, які завжди оточені увагою. Їм роблять компліменти незалежно від їх стану, настрою і наявності або відсутності макіяжу. Вся справа в тому, що у них є важлива риса - чарівність.
Інструкція
1
Головне якість, без якого неможливо бути чарівною людиною - впевненість у собі. Коли ви не сумніваєтеся у власній привабливості, що не тушує при розмовах з незнайомими людьми, це завжди відчувається і високо цінується. Якщо ви любите себе, інших людей також буде просто ставитися до вас з повагою і цінувати вас.
2
Щоб розвинути привабливість і привабливість, частіше влаштовуйте собі сеанси повноцінного догляду за собою. Раз на тиждень влаштовуйтеся у ванній з ефірними маслами, робіть маски для обличчя та волосся. Регулярно ходите до перукаря, стежте за станом манікюру, купіть собі побільше доглядають коштів, парфумерії. Навчіться більше розбиратися в косметиці, парфумерії, запишіться на курси візажистів, щоб краще навчитися підкреслювати свої переваги. Доглядати за собою приємно, це дозволяє вам не тільки краще виглядати, але і відчувати себе впевненіше, а значить, і обаятельнее.
3
Але найголовніше - частіше посміхайтеся. Позитивна людина, що радіє життю, завжди приємний оточуючим. До таких людей тягнуться, хочуть бачити їх частіше, спілкуватися з ними. Такі люди завжди привабливі. Тому радійте життю, будьте позитивніше, радісніше, веселіше, і люди до вас потягнуться. Більше читайте, розширюйте кругозір, не соромтеся висловлювати свою думку в незнайомих компаніях, і до вас будуть прислухатися і цінувати вас. Більше смійтеся, не соромтеся жартувати і веселитися в присутності інших людей. Веселі дівчата подобаються всім.
4
Робіть оточуючим вас людям більше компліментів, запитуйте їх думку з різних питань, приділяйте більше уваги, це завжди цінно. Чим більше ви будете спілкуватися з людьми, тим краще ви будете розуміти їх ставлення до вас, і тим простіше вам буде зрозуміти, як стати привабливою і привабливою для співрозмовників і протилежної статі.