Як записати звук з сайту.

Існують спеціальні програми для запису сподобалася композиції з інтернет-порталу. Щоб зберегти її у себе на комп'ютері, достатньо скористатися однією з них.
Інструкція
1
Скачайте програму для захоплення звуку , щоб записати музику з всесвітньої павутини або іншого джерела звуку . Для цієї мети підійдуть такі програми: All Sound Editor, FairStars Recorder, All Sound Recorder і т.п. Завантажте програму з офіційного сайту розробника: www.mp3do.com і www.fairstars.com. Ні в якому разі не завантажуйте додаток з інших джерел, так як він може містити в собі вірусну програму.
2
Якщо ви вирішили скористатися FairStars Recorder, запустіть її під час відтворення композиції. Клацніть по кнопці Rec Option і в розділі під назвою Record Device виберіть «Стерео мікшер». Закрийте вікно налаштувань і натисніть кнопку з написом Record/Play - Record. Вкажіть ім'я файлу, в який ви будете записувати звук, і виберіть папку, в яку хочете зберегти цей файл. Клацніть по «ОК». Запис автоматично почнеться. Для завершення натисніть Stop. Відкрийте збережений файл і прослухайте записане.
3
Для роботи з програмою All Sound Editor запустіть програму та клікніть в меню по напису File, потім New. У той час, поки буде записуватися звук, натисніть в програмі Record (червоний гурток). Для того щоб зупинити запис, клікніть по кнопці Stop (синій квадрат). Щоб зберегти файл, виберіть у меню пункт File, потім Save as і MP3.
4
Якщо ви встановили на свій ПК програму All Sound Recorder, клікніть по значку з написом Create New Recording Work для запуску програми. У вікні налаштувань вкажіть назву файлу і, якщо хочете, поміняйте налаштування запису. Закрийте вікно і натисніть на значок Record. Після цього почнеться запис. Щоб зупинити її, клікніть по Stop. У той же момент з'явиться віконце папки з файлом записи. Прослухайте її, щоб переконатися, що ви все виконали правильно.