Як поповнити рахунок банківської карти. Поповнити рахунок через банківську карту.

Банківська карта в сучасному фінансовому світі відіграє важливу роль і має безліч переваг перед готівкою грошовими коштами. Карта є в багатьох, але не всі знають, як поповнювати свій рахунок . Існує декілька способів поповнення рахунок а банківської картки.
Вам знадобиться
  • Банківська карта
  • Номер розрахункового рахунку Вашої банківської картки
  • Паспорт або інший документ, що засвідчує Вашу особу
  • Реквізити банку обслуговуючого Вашу карту
Інструкція
1
Через внесення грошових коштів на ра рахунок ний рахунок банківської картки через банкомати банку, обслуговуючого Вашу карту, з функцією cash-in . Для цього досить вставити банківську карту в банкомат, ввести свій пін-код, присвоєний до карти, вибрати в меню пункт «поповнення рахунок а» і слідувати підказкам банкомата.
2
Ще одним способом є поповнення рахунок а банківської картки через каси банку, обслуговуючого Вашу карту. Для цього потрібно особисто звернутися до відділення банку. При собі необхідно мати банківську карту або номер ра рахунок ного рахунок а, присвоєний до карти, і документ, що засвідчує вашу особу.
3
Поповнення рахунок а банківської картки через сторонні банки. В даному випадку буде потрібно мати при собі номер ра рахунок ного рахунок а, присвоєного карті, документ що засвідчує особу, та реквізити банку, що обслуговує Вашу банківську карту. При поповненні ра рахунок ного рахунок а банківської картки даному способом, за допомогою сторонніх банків, можливо, буде стягуватися плата за послуги банку.
4
Ще один спосіб - це банківський переказ на ра рахунок ний рахунок , присвоєний вашої банківської карті, через відділення «Пошти Росії». Потрібно мати при собі номер ра рахунок ного рахунок а і документ що засвідчує особу. За послуги переказу стягується комісія.
5
Як варіант, так само, можна розглядати спосіб внесення на ра рахунок ний рахунок банківської картки грошових коштів через системи оплати QIWI або CONTACT. В цьому випадку потрібно мати при собі ра рахунок ний рахунок , присвоєний банківській карті і дані паспорта. Також стягується комісія за послуги перекладу.