Як організувати бізнес з продажу книг.

Книжковий ринок сьогодні переживає далеко не найпростіші часи. Поширення електронних книг при високому рівні цін на друковану продукцію серйозно позначилося на продажах. Однак бізнес в даній сфері все ж може приносити непоганий прибуток за умови правильної диференціації і хорошої організації.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення;
  • - рекламні матеріали.
Інструкція
1
Оберіть спеціалізацію, в якій ви збираєтеся працювати. Оскільки осягнути всі сфери книжкового ринку вкрай складно, доцільно сконцентруватися на певному напрямку. Спробуйте знайти найменш освоєну нішу. Наприклад, це може бути вузькоспеціальна або рідкісна література. В даному випадку ви найбільш повно зможете задовольняти потреби своєї цільової аудиторії.
2
Знайдіть постачальників книг . Ви можете співпрацювати як безпосередньо з видавництвами, так і з великими оптовиками. Налагодьте систему логістики, яка дозволить вам завжди мати необхідні товарні запаси. Досягніть того, щоб постачальники заздалегідь інформували вас про появу новинок.
3
Зареєструвавшись в якості індивідуального підприємця, виберіть місце, де ви будете продавати книг і. Невеликий відділ може розташовуватися в торговому центрі або офісному будинку, крупніший або спеціалізований магазин - навіть в окремо розташованому приміщенні. Дизайн магазину не зажадає серйозних вкладень: достатньо придбати зручні стелажі і підтримувати порядок.
4
Паралельно з торговою точкою відкрийте інтернет-магазин, скориставшись безкоштовним шаблоном дизайну і популярним хостингом. Бек-оффис цього сайту, як правило, об'єднується з одного із складських програм. Так ви зможете при мінімальних затратах істотно збільшити продажі.
5
Продумайте просування вашого магазину. Поширюйте рекламні листівки в прилеглому районі, випустіть дисконтні карти для постійних покупців. Уважно відстежуйте рівень цін конкурентів і влаштовуйте розпродажі літератури.
Корисна порада
Активно використовуйте POS-матеріали в місці продажу. Вобблери, плакати, шелф-токери: подібне рекламний супровід, як правило, поставляється разом з товарами і дозволяє продавати більше книг.