Як погасити екран в ноутбуці. відключення екрану в ноутбуці однією кнопкою.

Збереження ресурсу акумулятора - вельми актуальне завдання при роботі з переносними комп'ютерами, а найбільш ресурсоємним споживачем електроенергії в них є пристрій відображення. Тому операція відключення екрана монітора - досить затребувана функція ноутбука. Реалізована вона може бути кількома способами.
Інструкція
1
Щоб швидко змінити яскравість світіння монітора до мінімально можливого значення використовуйте комбінацію «гарячих» клавіш. Одна з кнопок комбінації - Fn (розташована в лівому нижньому куті клавіатури), а інша залежить від моделі ноутбука. Ця «незнайомка» обов'язково буде належати до функціональних клавіш (F1..F12 у верхньому ряду клавіатури), а яка конкретно вам треба уточнити в мануалі комп'ютера, або з'ясувати «методом тику». Так, в ноутбуках Asus зазвичай використовується комбінація Fn + F7, в Samsung - Fn + F5, Acer - Fn + F6 і т.д.
2
Є й спосіб «для ледачих» - просто дочекатися поки екран сам потухне. Щоб кожен раз не чекати надто довго можна один раз виставити в настройках будь-який прийнятний час. Якщо ноутбук працює під управлінням ОС Windows 7, для цього треба клацнути іконку "Електроживлення" в треї - на ній зображена батарейка. Під сплив меню виберіть пункт «Налаштування параметрів електроживлення». Потім натисніть на посилання "Налаштування відключення дисплея» і виберіть потрібні часові інтервали в полях «затемнювати дисплей» і «Відключати дисплей». На закінчення процедури натисніть кнопку «Зберегти зміни».
3
Спосіб для ледачих і нетерплячих одночасно: закрити кришку ноутбука. З одного боку, екран перестане висвітлювати всі навколо практично відразу, а з іншого - він потухне сам собою через заданий час. Як вказувати це, час описано в попередньому кроці.
4
В ноутбуках, що працюють під управлінням Mac OS - «макбуків» - комбінація клавіш для швидкого відключення екрана теж існує. Зазвичай це поєднання кнопок Control + Shift + Eject. Крім того, тут можна призначити цю функцію одному з кутів екрана - «активному кутку» - і тоді буде достатньо завести в цей кут покажчик курсору, щоб яскравість екрана одразу впала до нуля .