Як розібрати mp3-плеєр Explay. Як розібрати mp3 плеєр espada Як розібрати.

MP3-плеєри Explay досить надійні, але можуть виходити з ладу при падінні або попаданні всередину вологи. Якщо термін гарантії на програвач скінчився, можна спробувати розібрати і полагодити апарат в домашніх умовах.
Інструкція
1
Отсоедините від плеєра всі кабелі: для передачі даних, зарядки, подачі аудіосигналу на навушники і т.п. Видаліть всі знімні частини, такі як карта пам'яті або акумулятор. У програвача моделі Explay T35TV, оснащеного аналоговим телевізійним тюнером, зніміть також телескопічну антену. Щоб зняті частини не загубилися, покладіть їх у відповідну коробку.
2
Знайдіть на задній стінці гвинти і виверніть їх все. Використовуйте для цього викрутку для ремонту стільникових телефонів, вставивши в її ручку жало, відповідне конфігурації шліца. Пошукайте також гвинти в відділенні для акумулятора, під шильдиками і т.п. Їх також виверніть. Щоб вони не загубилися, прикріпіть їх до невеликого магніту.
3
Обережно розділіть корпус плеєра надвоє по шву. Не натискайте значних зусиль, інакше засувки не розкриються, а зламаються.
4
Якщо акумулятор у програвача вбудований, відключіть його. В ході цієї операції не замкніть його накоротко. Запам'ятайте, як він був підключений. Відкладіть його вбік.
5
Замініть в плеєрі несправний компонент: кнопку, дисплей і т.п. Якщо це потрібно, усуньте дефекти пайки справних деталей. Пропоювати їх з обережністю, щоб не замкнути висновки між собою. При наявності на платі білого нальоту видаліть його чистим спиртом (не використовуйте для цього алкогольні напої - вони містять воду). Не розлити спирт в дисплей. Дочекайтеся його повного висихання, інакше після подачі напруги живлення він може зайнятися від випадкової іскри.
6
У разі якщо акумулятор вбудований, встановіть його назад і підключіть, дотримуючись полярності. Зберіть плеєр в зворотному порядку.
7
Поставте на місце всі зняті з плеєра аксесуари. Підключіть до нього навушники і дата-кабель. Перевірте в дії всі його функції: передачу даних, прийом аналогових телепередач (для моделі Explay T35TV), відтворення аудіо- і відеофайлів і т.п.
Домашньому майстру доводиться ремонтувати не тільки мобільні телефони, але і MP3- плеєри . По порядку розбирання вони дещо відрізняються від телефонів. Використовуваний при цьому набір інструментів також має свої особливості.
Вам знадобиться
  • - Таксофонна картка;
  • - набір викруток для телефонів.
Інструкція
1
Якщо перед вами апарат виробництва фірми Apple, самостійної його розбиранням краще не займайтеся. Також не ремонтуйте самостійно плеєри , у яких ще не закінчився гарантійний термін.
2
Заздалегідь виготовте спеціальний інструмент для відкривання корпусів без пошкодження їх країв. Для цього візьміть використану таксофонну картку і заточите будь-яким доступним вам способом один з її країв.
3
Якщо ви раніше займалися ремонтом мобільних телефонів, то у вас вже є призначений для цього спеціальний набір викруток. За відсутності такого набору придбайте його, але не на ринку, а в магазині запчастин до телефонів. Там він нерідко майже в десять разів дешевше.
4
Перед тим, як розбирати плеєр, здійсните його безпечне відключення від комп'ютера (в Linux - командами umount і eject), від'єднайте його від порту фізично, вимкніть його живлення, а при наявності знімних карт пам'яті і батареї - зніміть їх.
5
Знайдіть на задній стінці апарату все гвинти і викрутити їх. Запам'ятайте або замалюйте, який з них де знаходився. Складіть їх у банку або прикріпіть до магніту.
6
Знайдіть додаткові гвинти в акумуляторному відсіку, під наклейками, і т.п. Пам'ятайте, що видалення або протиканіе наклейки позбавляє вас права на гарантійний ремонт плеєра.
7
Інструментом, виготовленим з таксофонної карти, акуратно відокремте одну половину корпусу від іншої. Не намагайтеся потім різко розтягнути половинки, щоб не відірвати від плат будь-які проводи, шлейфи.
8
Якщо батарея є вбудованою, відразу після того, як ви відкрили плеєр, відключіть її, запам'ятавши полярність. Не замикайте її накоротко.
9
Знайдіть і усуньте несправність. Знімаючи будь-які деталі, запам'ятовуйте, як вони були встановлені і яка була черговість їх зняття. Якщо батарея вбудована, після ремонту підключіть її назад, дотримуючись полярності. Зберіть апарат в зворотному порядку.