Як зробити бокс своїм хобі.

Бойові мистецтва завжди привертають увагу чоловіків. Може бути, саме тут вихлюпується їх справжня чоловіча агресія, та й характер загартовується. Найпопулярніше з бойових мистецтв - бокс - впевнено тримає пальму першості. Це мистецтво нападу і мистецтво захисту. Зробивши бокс своїм хобі, а, може бути, і своїм покликанням, ви відчуєте впевненість в собі в найважчих життєвих ситуаціях.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - записатися в секцію бокс а. Переконайтеся в кваліфікації тренера. Бажано, щоб у нього було звання "майстра спорту" або "кандидата у майстри спорту". Зверніть також увагу на кількість вихованих їм учнів, що досягли успіхів у даному виді спорту.
2
Купіть самовчитель по бокс у. Зараз їх у продажу є велика кількість. Деякі книги продаються разом з відеодиски, на якому записані вправи, описані в книзі. Головний ключ до успіху - це регулярні методичні заняття і віра в свої сили.
3
Увійдіть в Інтернет, наберіть в пошуковику слово " бокс ". Вам вдасться завантажити електронні книги і відеокурси. В Інтернеті також можна знайти однодумців, обговорити з ними ті чи інші проблеми. Відеокурс зручніше, ніж книга, але наповнити голову теорією теж нікому не завадить.
4
Підключіть кабельне телебачення. Існує телеканал "Боєць", де часто говориться про техніку бокс а. Крім того, ви зможете подивитися, як б'ються професіонали, проаналізувати помилки спортсменів. Це допоможе вам уникнути власних помилок.
Корисна порада
Якщо ви хочете навчитися добре битися і не ставите собі цілі стати професійним спортсменом, краще починати тренуватися з бойового самбо. Цей вид єдиноборств розслабить м'язи і навчить вас основним ударам, необхідним для оборони. Далі можна приступити до боксу.