Як вибрати клуб.

Ви вирішили зайнятися спортом. Але так як змусити себе займатися вдома самостійно не так-то просто, було прийнято рішення відправитися в фітнес- клуб . Дійсно, групові заняття або просто регулярні походи в спортзал дуже добре організують, і поступово заняття спортом стає вашим способом життя. Головне, правильно вибрати клуб .
Інструкція
1
Визначте вид спорту, яким ви хочете займатися. Зараз фітнес- клуб и пропонують їх величезна кількість. Це може бути і важка атлетика, і аеробіка, інші спортивні програми. Почати можна з простого тренажерного залу. Після знайомства з клуб ом у вас буде можливість вибрати собі тренування за смаком.
2
Дізнайтеся в довідковій або через інтернет, які клуб и є у вашому місті. Різні фітнес-центри пропонують різні послуги. Постарайтеся вибрати те, яке буде найбільш зручно для вас. Ідеальний варіант - коли клуб розташований по дорозі з роботи додому. Таким чином, ви зможете брати з собою форму на роботу, ввечері заїжджати в клуб і повертатися додому, не витративши зайвий час на дорогу.
3
Обов'язково сходіть в клуб , перш ніж купувати абонемент. Зараз багато фітнес-центри пропонують таку послугу, як гостьове відвідування. Вона дає вам можливість відвідати одне заняття безкоштовно, щоб вирішити, чи подобається вам займатися саме тут. Під час або після такого заняття поспілкуйтеся з тренером. Вам потрібно знайти з ним спільну мову, адже якщо ви станете ходити в клуб , саме ця людина буде регулярно допомагати вам у досягненні фігури своєї мрії. Не соромтеся запитувати про тренажерах і методиках, які вам незнайомі.
4
При першому відвідуванні зверніть увагу на те, як працює в залі кондиціонер, а також на роздягальні та душ. Ці моменти не є вирішальними, але все ж краще, якщо у вашому клуб е вас будуть влаштовувати навіть такі дрібниці. Поспілкуйтеся з завсідниками клуб а, запитайте у них, чому вони вибрали саме його, що саме їм тут подобається. Якщо перше відвідини не викликало у вас ніяких сумнівів, сміливо купуйте абонемент, надягайте спортивну форму і сміливо вступайте в ряди спортсменів.