Як в Фотошопі виділити область. Як виділити чітку область в фотошопі.

Виділення частини зображення потрібно всякий раз, коли потрібно обмежити область застосування інструментів графічного редактора. Photoshop пропонує широкий вибір способів виконати цю операцію.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
До найбільш очевидних способам виділення фрагмента картинки чітко заданої форми належить застосування таких інструментів, як Rectangular Marquee, Elliptical Marquee, Single Row Marquee і Single Column Marquee. За допомогою Rectangular Marquee можна виділити ділянку прямокутної форми будь-якого розміру. Для цього включіть інструмент, затисніть ліву кнопку мишки і розтягніть рамку, що обмежує виділення. Якщо вам потрібно виділити квадратну область , в процесі застосування Rectangular Marquee затисніть клавішу Shift.
2
Для виділення фрагмента еліптичної форми підійде інструмент Elliptical Marquee. Затиснута в процесі роботи клавіша Shift дасть можливість виділити круглий ділянку зображення.
3
Інструменти Single Row Marquee і Single Column Marquee придадуться в разі, коли потрібно виділити вертикальний або горизонтальний ряд шириною в один піксель.
4
В процесі роботи з зображенням в Photoshop може виникнути необхідність виділити область довільної форми. Для цієї мети підійдуть інструменти групи Lasso. Для застосування Lasso Tool затисніть ліву кнопку миші, обведіть потрібний фрагмент зображення і замкніть виділення, підвівши покажчик курсору до його початку.
5
Polygonal Lasso слід використовувати у випадку, коли потрібно виділити багатокутник. Увімкніть інструмент і, клікаючи лівою кнопкою миші, по черзі розставте опорні точки в кутах фрагмента. Для замикання виділення клікніть по першій опорної точці.
6
Інструмент Magnetic Lasso служить для швидкого виділення областей з контрастними краями. Перед початком роботи встановіть значення в поле Edge Contrast. При невеликій величині цього параметра інструмент реагуватиме на незначну зміну контрасту. Клікніть по краю виділяється об'єкта і, відпустивши клавішу миші, обведіть фрагмент. Magnetic Lasso проставить на краях області опорні точки. Якщо остання опорна точка виявилася не на місці, видаліть її клавішею Backspace. Якщо потрібно, поставте крапку вручну, якшо по контуру в потрібному місці.
7
В програмі Photoshop можна виділити область зображення, взявши за основу її забарвлення, за допомогою Magic Wand. Для застосування цього інструменту клікніть по області картинки, яка містить колір, на основі якого ви створюєте виділення. При проставленою в чекбоксі Contiguous галочці під дію Magic Wand потраплять тільки суміжні пікселі. Скасувавши цю опцію, ви виділите всі фрагменти зображення, які підходять під вибраний діапазон.
8
При обробці знімків нерідко доводиться займатися роздільною обробкою тіней, півтонів і яскравих ділянок зображення. Для їх виділення можна застосувати опцію Color Range з меню Select. Вибравши зі списку Select пункт Highlights, ви виділите яскраві фрагменти картинки, пункт Midtones буде потрібно для середніх тонів, а Shadows - для тіней. За допомогою Color Range можна виділити область , забарвлену в довільний відтінок. Для цього виберіть пункт Sampled Colors і вкажіть на зображенні колір, на основі якого буде створено виділення.