Як вивести машинне масло.

Працюючи в гаражі, можна ненавмисно забруднити одяг машинним маслом . Плями такого характеру насилу піддаються виведенню. Спробуйте позбутися від забруднень за допомогою доступних засобів.
Вам знадобиться
  • Засіб для миття посуду, автомобільний спрей для виведення машинного масла, нашатирний спирт, скипидар, уайт-спірит, ацетон, очищений бензин, маргарин.
Інструкція
1
Нанесіть на пляму від машинного масла засіб для миття посуду. Воно містить речовини, які ефективно розщеплюють молекули жиру і не пошкоджує матеріал. Залиште на 30 хвилин і почистіть забруднення щіткою. Виперіть одяг з порошком для важких плям і прополощіть. За допомогою рідини для миття посуду можна вивести тільки свіжі плями. Для боротьби із застарілими використовуйте більш ефективні засоби.
2
Купіть в автомобільному магазині або великому супермаркеті спеціальний спрей для очищення машинного масла. Перш ніж приступити до обробки, ознайомтеся з інформацією на упаковці або проконсультуйтеся з продавцем. Нанесіть спрей на забруднені ділянки і почекайте 5 хвилин. Протріть слід від плями вологою ганчірочкою або поролоновою губкою. Таким методом добре очищати салон автомобіля.
3
Приготуйте суміш з нашатирного спирту і скипидару, узятих в пропорції 1: 1. Нанесіть отримане засіб на пляму за допомогою ватного диска. Залиште на кілька годин. Після закінчення цього часу від забруднення не залишиться й сліду. Якщо цього не сталося, повторіть дії спочатку. Після виперіть матеріал або протріть поролоновою губкою, змоченою у чистій воді.
4
Використовуйте уайт-спірит, очищений бензин або ацетон. Протріть пляму від машинного масла ганчіркою або ватяним диском, змоченим в розчиннику. Почекайте деякий час. Заперіть слід від плями із засобом для миття посуду або засобом для виведення плям. Прополощіть виріб у проточній воді.
5
Спробуйте вивести машинне масло старим народним способом. Для цього візьміть маргарин, можна використовувати найдешевший, і нанесіть його на забруднене місце товстим шаром. Через 1 годину промийте слід від плями теплою водою і заперіть з господарським милом. Після виперіть з високоактивним порошком і прополощіть у великій кількості води.