Як вибрати пристрій для газування води. сифони для води будинки дешеві.

Напевно кожен з нас пробував газовану воду і, швидше за все, знає її смак ще з дитинства. Коштують такі напої порівняно недорого, але ще дешевше й цікавіше виготовити газовану воду самостійно. Звичайно, це можна зробити і в деяких моделях кольорів, оснащених газірователем. Однак є й інше пристрій для газування води , яке знову стало популярним - це сифон.
Інструкція
1
Перше, на що рекомендується звертати увагу - це безпека і зручність пристрою. З поверненням в моду сифонів було відмічено, що різноманітність моделей зросла, але самі економічні моделі все так же являють собою подобу радянських сифонів. Вони відрізняються лише модним дизайном і корпусом з високоякісної нержавіючої сталі.
2
Принцип роботи не змінився: у балон наливається вода, після чого в спеціалізований кишеню вставляється невеликий балончик зі стисненим газом і вкручується. Так досягається автоматичне насичення води бульбашками за рахунок протиканія мембрани сифона. Далі всього лише натискається ручка, і з сифона в стакан ллється вже газована вода.
3
З незручностей сифона відразу можна відзначити лише малий обсяг балончика із стислим газом, так як його вистачає в більшості моделей лише на літр води . При заміні такого балончика треба бути гранично акуратними і послідовними, адже при різкому відгвинчуванні та спуску тиску пристрій може вибухнути.
4
Воду в балон сифона обов'язково треба наливати строго вказану кількість, щоб залишалося місце для самого газу. Новітні моделі сифонів мають зовсім іншу конструкцію з балоном для газу на 60 літрів води .
5
Пляшка для газованої води, що входить в комплект сифона, буває з різних матеріалів. Зазвичай в залежності від моделі вони бувають скляні або пластикові. А ось їх кількість в комплекті грає важливу роль: чим більше пляшок для газованої води, тим більше і напою для компанії. Додатково можуть зацікавити і моделі з регулюванням рівня нахилу для зручності вгвинчування балончика і спеціальним піддоном для крапель. Все це тільки спростить використання сифона.
Корисна порада
Ну і наостанок, рекомендація при виборі сифона для регулярного застосування в домашніх умовах: все ж не варто витрачати значну кількість грошей на наднові моделі. Модель стандартного плану, що нагадує радянські сифони, прекрасно виконує свої функції і радує любителів газованої води.