Як з кімнати зробити квартиру. Як обміняти кімнати на квартиру.

Якщо ви мрієте про квартиру, але у власності у вас знаходиться тільки кімнатка в комуналці або гуртожитку, то вам пощастило - це вже майже половина шляху до успіху. Ви можете з кімнати зробити квартиру і здійснити свою мрію.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо ваша комунальна квартира знаходиться в будинку старовинної споруди, розташованому в центрі міста, в престижному районі, діяти потрібно негайно. Знайдіть інвестора, який захоче викупити цю комунальну квартиру та реконструювати її, залишивши житловим приміщенням. Якщо вона розташована на останньому поверсі, то після реконструкції вона може стати двоповерхової, що значно збільшує її інвестиційну привабливість. Ви можете поставити питання таким чином, що кожен власник кімнати або двох зможе отримати взамін однокімнатну або двокімнатну квартиру.
2
Ще більш вдалий варіант - розташування вашої комунальної квартири на першому поверсі. В цьому випадку інвестор може викупити її і вивести з житлового фонду, розмістивши на цій площі магазин, салон або офіс. Єдине, що може ускладнити справу - необхідність отримання загальної згоди всіх людей, що проживають в даній квартирі.
3
Обміняти кімнату на квартиру в тому випадку, якщо вона не є інвестиційно привабливим об'єктом, ви можете, звернувшись до ріелтору. У фахівця напевно мається база даних. Скориставшись нею, можна справити багатоступінчастий обмін і, доплативши, отримати однокімнатну квартиру замість своєї кімнати . При цьому ріелтор врахує і ваші побажання, і ваші фінансові можливості.
4
Не слід використовувати прямий обмін, при якому укладається договір міни. Цей спосіб часто застосовують щодо приватизованого житла. Але при ньому практично не враховується реальна, ринкова вартість вашої кімнати і критерієм угоди є загальна площа. Шукати відповідний варіант обміну можна роками.
5
Обміняйте кімнату на квартиру, зробивши угоду купівлі-продажу. Тут буде врахована інфраструктура, поверховість, район, що дозволить звести розмір доплати до мінімуму. З престижного району ви зможете перебратися на околицю або в інше місто без доплати або з втратою площі. В таких угодах допомога фахівців просто необхідна, оскільки дозволить гарантувати їх юридичну чистоту.
Оренда квартири - справа затребуване і яке користується попитом, особливо в такому великому місті, як Москва. Знайти квартиру в оренду можна двома способами: через агентство нерухомості або самостійно. Проте за допомогою професійних ріелторів знайти квартиру набагато більше шансів і менше шансів нарватися на шахраїв.
Вам знадобиться
  • Агентство нерухомості, газета оголошень або мають досвід знайомі.
Інструкція
1
Якщо у вас є час, спробуйте знайти квартиру самостійно. Купіть газету оголошень або попитайте своїх знайомих. Із знайдених варіантів виберіть той, який вам найбільше підходить за ціною і пропонованим вами вимогам.
2
Вирушайте за адресою, вказаною в оголошенні. Оцініть район, його стан, розташування, доступність з нього вашого місця роботи. Наприклад, доїхати до центру з багатьох вулиць Красногорська швидше, ніж з багатьох вулиць Новогирєєво, а коштує оренда в Красногорську менше тому, що вважається Підмосков'ям.
3
Знайдіть і огляньте пропоновану квартиру. Постарайтеся звернути увагу на кожну дрібницю, розпитуйте господаря про стан речей і особливо сантехніки. Потім перевірте у нього документи, що підтверджують право власності на приміщення. Якщо вас все влаштовує, укладайте договір.
4
Якщо ви не в змозі самостійно знайти квартиру, зверніться в агентство нерухомості. В розмові з представником агентства назвіть умови, яким повинна відповідати квартира і мінімальну ціну для вас. Потім огляньте пропоновану квартиру і, якщо вона вам підходить, погоджуйтеся на операцію.
Зверніть увагу
Переваги агентств з нерухомості в тому, що на відміну від приватників, вони дорожать репутацією і рідше обманюють кліентов.Осторожно ставитеся до послуг інформаційних агентств, які не є ріелторами, а тільки надають інформацію і надають певну кількість пропозицій по цікавить вас угоді. Така інформація далеко не завжди достовірна і свіжа.
Корисна порада
Не варто довіряти оголошенням про оренду квартири із занадто низькими цінами, це напевно шахрайство.