Як скопіювати зображення з монітора.

Під час роботи за комп'ютером іноді виникає необхідність зробити знімок зображення, переданого на екран, або певної його області. В таких ситуаціях прийнято використовувати стандартні функції ОС Windows. Виняток становлять випадки, коли необхідно записати відео зображення з дисплея.
Вам знадобиться
  • - Paint;
  • - програма «Ножиці».
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і зачекайте, поки завантажиться система Windows. Підготуйте зображення на екрані до створення знімка. Відкрийте потрібні програми або web-сторінки. Натисніть клавішу Print Scrn. Зазвичай вона розташована поруч із клавішею F12 в верхній частині клавіатури.
2
Після натискання зазначеної клавіші дані про знімок будуть записані в буфер обміну. Відкрийте програму Paint. Це вбудований в систему Windows графічний редактор. Доступ до нього можна отримати через меню «Пуск».
3
Після запуску даної програми клікніть правою кнопкою миші по області робочого вікна, зафарбованою білим кольором. У розгорнулося меню виберіть пункт «Вставити». Дочекайтеся появи зображення у вікні програми.
4
Тепер натисніть клавіші Ctrl і S. Введіть назву майбутнього файлу. Виберіть його тип. Вкажіть папку для збереження знімка екрана.
5
В операційній системі Windows Seven присутня спеціальна утиліта, що дозволяє вирізати певну область зображення, переданого на дисплей. Відкрийте меню «Пуск», розгорніть підменю "Всі програми".
6
Відкрийте папку «Стандартні», знайдіть іконку програми «Ножиці» і клікніть по ній правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Закріпити на панелі завдань».
7
У потрібний момент відкрийте програму «Ножиці», якшо по іконці на нижній панелі. Після запуску вибраної програми виділіть ту область екрану, яку необхідно включити в знімок. Відредагуйте отримане зображення , використовуючи функції програми «Ножиці».
8
Виберіть вкладку «Файл» і клацніть по пункту "Зберегти як". Введіть назву файла, вкажіть потрібний формат і виберіть папку, куди буде збережений отриманий знімок.