Як перевернути відеозображення. Як перевернути зображення відео.

Для корекції відео, навмисно або випадково знятого поверненою набік або нахиленою камерою, а також з метою додавання подібного ефекту до якої-небудь записи, іноді потрібно перевернути відеозображення . У безкоштовному редакторі Virtual Dub це робиться за допомогою використання певних фільтрів.
Вам знадобиться
  • - безкоштовний редактор відео Virtual Dub.
Інструкція
1
Відкрийте в Virtual Dub файл, відеозображення з якого необхідно перевернути. Натисніть Ctrl + O на клавіатурі або скористайтеся пунктами File і "Open video file ..." головного меню. З'явиться діалог Open video file. Перейдіть в ньому до потрібної директорії, виділіть файл одного з допустимих форматів, натисніть кнопку "Відкрити".
2
Встановіть зручний масштаб перегляду вихідного і результуючого кадрів відео. Це буде особливо корисно при повороті зображення на куток, не кратний 90 °. Якщо яка-небудь з панелей перегляду кадрів не відображається, увімкніть її шляхом натискання клавіш F9 або F10, або скориставшись пунктами Input video pane і Output. Клікніть по панелі правою кнопкою миші і виберіть відповідний масштаб.
3
Відкрийте діалог додавання фільтрів. Виберіть пункти Video і "Filters ..." головного меню або натисніть клавіші Ctrl + F. З'явиться вікно Filters. Натисніть в ньому кнопку "Add ...". Відобразиться діалог Add Filter.
4
Додайте фільтр для повороту зображення. У списку діалогу Add Filter виділіть потрібний пункт. Якщо потрібно перевернути відеозображення шляхом його симетричного відображення по вертикалі або горизонталі, виберіть фільтри flip horizontally і flip vertically відповідно. Якщо потрібен поворот на кут в 90, 180 або 270 градусів, виберіть rotate. Виділіть пункт rotate2, якщо потрібно поворот на довільний кут. Натисніть кнопку OK.
5
Встановіть параметри роботи фільтра, якщо це необхідно. Після додавання фільтрів rotate і rotate2 буде відображений діалог їх налаштування. Виберіть потрібні опції (наприклад, кут повороту зображення) і натисніть кнопку OK. Скорегувати введені параметри можна, натиснувши кнопку "Configure ..." в діалозі Filters.
6
Оцініть ефект від застосування фільтра. Порівняйте зображення вихідного і обробленого кадрів в панелях попереднього перегляду. Переміщайте повзунок, що знаходиться в нижній інструментальної панелі, щоб переконатися в тому, що результат вас влаштовує.
7
Активуйте і налаштуйте режим кодування відео. Відзначте пункт Full processing mode в меню Video. Натисніть клавіші Ctrl + P або виберіть пункт "Compression ..." в тому ж меню. З'явиться діалог Select video compression. Виділіть в ньому бажаний кодек. Натисніть кнопку Configure. Задайте параметри роботи кодека. Натисніть кнопку OK в обох діалогах.
8
Увімкніть режим прямого копіювання звукового потоку. Відзначте пункт Direct stream copy в меню Audio.
9
Збережіть копію відео з перевернутим зображенням. Натисніть F7 або скористайтеся пунктом "Save as AVI ..." розділу File головного меню. Вкажіть директорію і ім'я для збереження файлу. Натисніть кнопку «Зберегти». Дочекайтеся закінчення процесу.