Як приймати чайний гриб. Як пити чайний гриб.

Один час чайний гриб був чи не на кожній кухні і вважався панацеєю від усіх хвороб. Потім від дивного організму, плаваючого в банку і схожого на медузу, багато позбулися. І даремно - це спільнота оцтовокислих бактерій і дріжджових гриб ков містить безліч корисних для людського організму речовин. І його дійсно можна з успіхом застосовувати для вирішення безлічі проблем зі здоров'ям. Зрозуміло, як супутній засіб.
Інструкція
1
Перш ніж вживати напій з чайного гриб а, його треба правильно приготувати. Заваріть чай і додайте туди цукру в пропорції 5 столових ложок на 2,5 літра води. Коли охолоне, акуратно налийте в банку з гриб ом і накрийте шийку марлею. Настій буде готовий через тиждень, коли гриб спливе наверх під впливом вуглекислого газу, який сам же і виробляє.
2
Якщо у вас немає проблем зі здоров'ям, але ви хочете просто зміцнити його, пийте кожен день протягом двох місяців один стакан напою натщесерце, за 15 хвилин до сніданку, один - після обіду і ще один - перед сном. Потім зробіть перерву на місяць і повторюйте курс, після закінчення знову перериваючись на місяць.
3
При простудних захворюваннях, ангіні та тонзиліті настій гриб а злегка підігрівати в емальованому посуді, розбавляйте з водою у співвідношенні 1 до 2 і пийте по 2-3 склянки на день. Паралельно полощіть теплим настоєм горло і промивайте ніс. Його теж треба розбавляти водою, але вже сильніше - 1 до 10. У період епідемії грипу приймайте напій по 3 склянки кожен день для профілактики.
4
Для нормалізації стільця при запорах пийте восьмиденний настій гриб а. Рекомендована доза - півсклянки перед кожним прийомом їжі, приблизно за півгодини до їди. Напій допоможе придушити хвороботворну мікрофлору і нормалізувати роботу кишечника.
5
Для зменшення тяги до спиртного теж можна пити настій гриб а. Але тільки в період утримання від прийому алкоголю. Спочатку треба вживати не менше літра напою в день, причому він повинен бути більш «сильним», ніж зазвичай. Додавайте настій в окрошку, чай, давайте просто так. Через місяць порцію можна зменшити.
6
Під час прийому антибіотиків, особливо сильнодіючих, щоб нейтралізувати їх шкідливий вплив на організм, приймайте напій чайного гриб а. Тільки не здумайте запивати їм препарати - дотримуйтесь інтервали в 2-3 години між прийомом таблеток і настою. Після кожної таблетки або уколу випивайте по півсклянки напою.