Як відрізнити оригінал Vertu. Як перевірити прошивку на vertu.

Мобільні телефони Vertu - престижні аксесуари заможних людей. А дорогі речі часто підробляють, адже на продажі копій можна чимало заробити. Деякі копії настільки якісно виконані, що відрізнити їх від оригіналів з першого погляду нелегко. Але варто постаратися це зробити, адже коштує Vertu чималих грошей, і віддати їх за підробку навряд чи комусь захочеться.
Вам знадобиться
  • - знання особливостей справжніх телефонів Vertu.
Інструкція
1
Візьміть телефон і уважно розгляньте його. Те, що відразу впадає в очі - це букви на клавішах. На сертифікованих спеціально для Росії оригіналах Vertu на кнопки нанесені літери російського алфавіту. Вони великі і зроблені лазером. Нижче знаходяться літери латинського алфавіту та цифри.
2
Вся гравірування на телефоні нанесена лазером. Якщо яка-небудь напис виконано фарбою або є наклейкою, знайте, що це підробка.
3
В обробці оригіналів Vertu використовується тільки натуральна шкіра ручної вичинки. Однак в якісних копіях теж може застосовуватися справжня шкіра, а також золоте напилення. Тому будьте дуже уважні.
4
В справжніх Vertu всі деталі продумані дуже ретельно, ніяких вад не допускається. Якщо ви бачите якийсь дефект, якась деталь нещільно прилягає або кнопки бовтаються, не купуйте такий апарат.
5
Перевірте наявність сертифіката, а також оригінальною прошивки Vertu. Повинен бути в наявності і індивідуальний телефонний номер. Також власник оригіналу може в будь-який час одним натисканням кнопки зв'язатися з представником Vertu Concierge.
6
Знайте, що оригінальні Vertu ніколи не коштують дешево. Занижена ціна може свідчити про те, що вам пропонують підробку.
7
Зверніть увагу на розмір телефону. Копії часто бувають більшого розміру, ніж оригінали.
8
Не купуйте телефон через інтернет-магазини. Продавці можуть виставити на сайт фотографії справжніх телефонів, а потім продати вам підробку. Придбання телефону в фірмовому салоні компанії - мабуть, самий вірний спосіб убезпечити себе від обману.
Зверніть увагу
Деякі вважають, що підробки та копії Vertu - це різні речі, що відрізняються за якістю, і що останні можна вдало здобувати. Насправді навіть копії з позолотою і виготовлені з досить дорогих матеріалів, можуть скоро зажадати ремонту або втратити кнопки.