Як вивести хімію з організму. Як востановиться після хіміотерапії.

Хіміотерапія - це один з основних методів лікування туберкульозу і раку. При цих захворюваннях боротьба з хворобою ведеться довгі місяці, а іноді й роки. Препарати, використовувані для лікування, дуже токсичні, а тому по закінченні терапії необхідно вжити заходів, щоб вивести з організму хімію.
Вам знадобиться
  • - адсорбирующие препарати;
  • - гепатопротектори;
  • - кукурудзяні рильця, кропива, м'ята, шипшина;
  • - поживні вітамінні суміші.
Інструкція
1
Препарати, які використовуються при хімії, вбивають патологічні клітини, тому не варто намагатися очистити свій організм до закінчення лікування. В іншому випадку, ефект від терапії буде не тим, що очікують лікарі. Почекайте хоча б тиждень після останнього прийому ліки, після чого приступайте до виведення хімії.
2
Щодня приймайте адсорбирующие лікарські препарати. Найпопулярнішим, але і найменш ефективним є активоване вугілля. Добова доза ліків залежить від того, скільки ви важите. На 10 кг ваги покладена одна таблетка. Таким чином, якщо ваша вага становить 70 кг, пийте щодня по 7 таблеток. Розділіть добову дозу на 2-3 прийоми. В якості альтернативи можете використовувати більш сучасні медикаментозні засоби, наприклад, «Ентеросгель», «Фільтрум», «Полифепан» і т.д.
3
Пийте більше рідини, в ідеалі - звичайної води або зеленого чаю. Цим нехитрим способом можна досить швидко очистити кров. Крім того, щодня вживайте кисломолочні продукти. Вони покращують роботу кишечника, а це сприятливо позначається на загальному самопочутті.
4
Основний удар під час хімії припадає на печінку, тому важливо допомогти їй швидко очиститися від токсинів. Приймайте гепатопротектори, наприклад «Ессенціале-форте» або «Карсил». Можна скористатися і народними засобами. Заварюйте кукурудзяні рильця, кропиву, м'яту, шипшина. Щодня пийте ці цілющі відвари.
5
Пийте поживні вітамінні суміші, призначені для хворих, які пройшли хіміотерапію. До них відносяться «Нутрікомп», «Поліпротен» і їм подібні. Але не обмежуйтеся одними лише сумішами, стежте за тим, щоб харчування в цілому було повноцінним.
6
Продовжуйте лікування до поліпшення самопочуття. Як правило, воно настає протягом трьох тижнів.