Як перевести картинку в схему для вишивки. Як перевести малюнок у вишивку кремтіком.

Коли магазинні схеми для вишивки набридають, з'являється ідея створити унікальний малюнок з особистої фотографії або вподобаного сюжету. Перекласти картинку в схему для вишивки можна кількома способами, в залежності від складності зображення.
Вам знадобиться
 • - файл з вихідною картинкою;
 • - інтернет;
 • - спеціальна програма;
 • - кольоровий принтер.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб перевести картинку в схему для вишивки - використовувати online-сервіс (наприклад, http://www.kpecmuk .ru/translate/online/). Особливо він підходить для початківців, тому здатний обробити тільки простий сюжет.
2
Знайдіть відповідне зображення розміром не більше 500 Кб. Це може бути мультяшний персонаж, кошеня, квіточку і пр. Вкажіть кількість стібків для більшої сторони. Меншу комп'ютер вирахує самостійно. Натисніть «Далі».
3
Вам запропонують кілька варіантів схем. Вкажіть фірму-виробника муліне, виберіть малюнок з найбільш підходящим для вас кількістю квітів. Використовуйте кнопку «Перевести» для отримання схеми.
4
Другий спосіб створення схеми - за допомогою програми Adobe Photoshop. Щоб якість було хорошим, виберіть зображення розміром від 640х480 пікселів. Завантажте картинку в редактор.
5
Оберіть команду Filter> Pixelate> Mosaic. Розмір клітин зробіть 5. Підтвердіть вибір. Пограйте з рівнем яскравості, використовуючи команду Contrast (Image> Adjust). Щоб визначитися з кількістю використовуваних кольорів, виберіть Posterize і встановіть значення в проміжку від 5 до 20. Чим вищий рівень ви поставите, тим більше ниток треба буде використовувати.
6
Клікніть New (Нове зображення). Встановіть наступні параметри: фон - прозорий, розмір 5х5 пікселів. Зробіть його збільшення до 1600%. Використовуйте чорний як колір переднього плану. За допомогою олівця (розмір - 1 px) намалюйте лінію. Переведіть клавіатуру на англійську мову, використовуйте команду Ctrl + A для виділення картинки. Далі клікніть Edit> DefinePattern.
7
Поверніться до зміненого зображенню для схеми. Використовуйте команду Edit> Fill. Із запропонованого списку натисніть на "use Pattern". Встановіть прозорість зображення в районі 50%. Збережіть вийшла схему під новим ім'ям. Роздрукуйте на кольоровому принтері.
8
Використовуйте спеціальну програму для створення якісної, професійної схеми. Наприклад, Stitch Art Easy. Дана програма робить схеми для вишивок із зображень будь-якої складності. У ній ви самостійно виберете бажану кількість квітів, розмір майбутньої схеми і навіть значки, які відображаються на ній.
Одна з проблем, яка може виникнути у приступають до роботи любителів вишивки, полягає в необхідності перенесення з паперу на тканину контурів малюнка. Впоратися з таким завданням допоможуть розмічальний маркер, копіювальний папір, кравецькі крейда або простий олівець.
Вам знадобиться
 • - малюнок;
 • - копіювальний папір;
 • - простий олівець;
 • - крейда;
 • - розмічальний маркер;
 • - переносний світильник;
 • - лист скла.
Інструкція
1
Для перенесення контурів зображення на світлу тканину можна скористатися копіювальним папером. Розправте матеріал по твердій рівній поверхні, покладіть на нього копірку барвним шаром вниз. Якщо площа картинки перевищує розмір паперу, яку ви обрали для перекладу ескізу, візьміть два аркуші і покладіть їх внахлест. Поверх копіювального паперу розмістіть малюнок.
2
Обведіть контури зображення кульковою ручкою, олівцем або відповідним твердим предметом, діаметр наконечника якого складає не більше міліметра. Щоб отримати точну копію вихідного малюнка, намагайтеся не зрушувати тканину і ескіз.
3
Якщо копіювальний папір не підходить для тканини, з якою ви працюєте, переведіть картинку простим олівцем або розмічальним маркером. Щоб отримати можливість скопіювати зображення таким способом, вам буде потрібно розмістити за ескізом джерело світла.
4
Якщо у вас є журнальний столик із столешніцей з безбарвного скла, покладіть на нього картинку, поверх неї розправте тканину, а під столик поставте лампу або кишеньковий ліхтарик, спрямований вгору. Замість столика можна використовувати лист скла, що спирається на два стільці.
5
Лінії, що становлять малюнок, при такій підсвічуванні буде видно навіть через темну тканину. Обведіть контури картинки м'яким олівцем, Кравецьким крейдою або розмічальним маркером. Якщо ви вибрали маркер, перед початком роботи перевірте його дію на непотрібному відрізку тканини, аналогічної тій, на яку ви переносите зображення.
6
Якщо тканина виявилася занадто щільною, ескіз можна перенести за допомогою крейди. Прикріпіть картинку до матеріалу, з яким ви працюєте, кравецькі шпильками. Озброївшись товстою голкою, проколіть отвори по контуру малюнка і обведіть лінії крейдою по паперу. Злегка постукайте по картинці. Прокидається крізь отвори в папері крейда залишить помітні сліди на темній тканині.
Корисна порада
Перед початком роботи з розмічальними маркерами прочитайте інструкцію щодо їх використання. Водорозчинні маркери не рекомендується залишати на тканини протягом тривалого часу і використовувати при їх видаленні миючі засоби. Розмічальні маркери, які називаються зникаючими або фантомними, мають властивість самостійно пропадати з тканини. Терміни зникнення ліній, залишених такими маркерами, можуть відрізнятися.