Як перезавантажити віддалений робочий стіл.

Програми віддаленого управління дозволяють здійснювати дистанційну допомогу, на відстані тестувати стан комп'ютера, запускати ті чи інші програми. В деяких випадках - наприклад, при якомусь збої, виникає необхідність перезавантажити віддалений комп'ютер або почати новий сеанс зв'язку.
Інструкція
1
Для віддаленого управління комп'ютером використовуються різні програми, в тому числі і встановлений в Windows «Віддалений робочий стіл» (Remote desktop). У тому випадку, якщо з якоїсь причини зв'язок з віддаленим комп'ютером обірвалася, просто закрийте вікно програми, після чого запустіть її заново.
2
Необхідність перезавантажити інший комп'ютер через віддалений робочий стіл може бути викликана різними причинами. Наприклад, ви справили якісь зміни в настройках комп'ютера, але вони зможуть вступити в силу тільки після перезавантаження. Спосіб її виконання залежить від того, яку програму ви використовуєте для віддаленого управління. Так, якщо вам доступно управління мишею, то перезавантаження здійснюється звичайним способом: «Пуск» - «Вимкнення» - «Перезавантаження».
3
В тому випадку, якщо управління мишею немає, для перезавантаження вам знадобиться консоль (командний рядок). Консольний режим є в багатьох програмах віддаленого управління. Відкрийте командний рядок, введіть команду shutdown -r -f -t 0 і натисніть Enter. Комп'ютер буде перезавантажений. Параметри команди: - r вказує на те, що комп'ютер повинен бути перезавантажений; -f примусово завершує всі працюючі додатки; -t задає час виключення, в секундах; 0 - час виключення 0 секунд. Якщо поставити час, відмінне від 0, з'явиться вікно закриття з виведенням інформації про залишився часу.
4
Працюючи з програмами віддаленого управління, не забувайте про заходи безпеки. Наприклад, дуже часто користувачі, що працюють з програмою Radmin, не міняють встановлюваний за умовчанням пароль. В результаті такої комп'ютер стає відкритим навіть для хакера-новачка, який знає, як просканувати діапазон ip-адрес на відкритий порт 4899 (саме його відкриває Radmin). Заходи безпеки слід дотримуватися і при роботі з «Вилученим робочим стіл ом» Windows. Зокрема, налаштувати вхід по паролю.