Як вибрати дриль-перфоратор.

Якісна дрель- перфоратор необхідна для гарного ремонту. Необхідність в ній з'являється, коли потрібно зробити в підлозі/стіні невеликі отвори, пробити канали для кабелю. Включення ударної функції у таких дрилів може відбуватися по необхідності. Залежно від ваших потреб ринок пропонує кілька варіацій даного інструменту.
Інструкція
1
Визначте, наскільки часто ви плануєте використовувати дрель- перфоратор. Від цього залежать параметри, на які треба орієнтуватися при виборі. Наприклад, якщо використовувати інструмент ви збираєтеся часто, зупиніть вибір на більш дорогої моделі - професійної. Без шкоди для мотора вони здатні працювати до 10 годин на добу щодня. Матеріали, використовувані для виготовлення такого інструменту більш зносостійкі.
2
У разі використання дрелі- перфоратор а в міру необхідності (в даний момент ремонт, а після вона буде в шафі лежати), виберіть менш дорогу модель. Вони відрізняються ергономічним дизайном, меншим розміром (що зручно для зберігання). Час роботи побутової моделі не більше 4 годин. Також в процесі необхідно робити перерви в співвідношенні 15/15 (15 хвилин роботи - 15 хвилин відпочинку).
3
Виберіть, під який основний матеріал вам необхідна дрель- перфоратор. Сучасні інструменти дозволяють працювати з усіма можливими поверхнями. Існують як універсальні моделі, так і вузьконаправлені (наприклад, для м'якого дерева).
4
Зверніть увагу на основні технічні характеристики обираного інструменту. До них відносяться потужність, кількість обертів і максимальний розмір отвору, який здатний зробити інструмент.
5
Чим більше потужність дрелі- перфоратор а, тим більше можливостей вона надає для роботи. Якщо ви вирішили, що будете працювати по дереву, виберіть інструмент з невеликим показником (близько 500 Вт). Для масштабних робіт по бетону, цегли й пр., Потужність дриля повинна начитатися від 800-900 Вт
6
Дрелі- перфоратор и мають більшу кількість оборотів, ніж звичайні дрилі. Тим самим, вони дозволяють вам розширити діапазон вироблених робіт. Побутові моделі спираються на показник до 2500-3000 оборотів в хвилину. У професійних моделях ці цифри можуть бути вище. Кількість оборотів (також називають «швидкість обертання») обумовлює продуктивність дриля та її робочі можливості.
7
В дрилях з ударом характеристика «максимальний діаметр отвору при свердленні» дається як для дерева і сталі, так і для бетону і цегли. Цей показник, при його дотриманні, забезпечить максимально довгу службу двигуна інструменту. Ні в якому разі не виходьте за позначені межі.
Корисна порада
Для якісної роботи відразу придбайте свердла для необхідних поверхонь.